سری بازی‌های Batman Arkham برروی فروشگاه GOG رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت

11 آذر 1399 - 08:00

به‌تازگی، تعداد زیادی از بازی‌های جذاب بتمن از جمله سری اصلی Batman: Arkham برروی فروشگاه GOG رایانه‌های شخصی برای خرید قرار گرفته‌اند. همراه ما باشید.

برای بازی‌بازانی که شوالیه‌ی شنل‌پوش را دوست دارند، کنون راه‌های جدیدی برای تجربه‌ی بازی‌های Batman پیش رویشان قرار دارد. به‌تازگی، فروشگاه GOG (که رسماً به نام Good Old Games شناخته می‌شود) تعداد زیادی از عناوین بتمن، از جمله سری Batman: Arkham را برای خرید در دسترس قرار داده است.

در چند دهه‌ی اخیر، که شوالیه‌ی تاریکی یکی از محبوب‌ترین ابرقهرمان‌ها و نمادهای فرهنگ عامه بوده است. هواداران او در سراسر جهان، پیگیر کمیک‌ها، برنامه‌های تلویزیونی و فیلم‌های او هستند. بازی‌های ویدیویی بتمن هم محبوبیت بالایی دارند و سری Batman: Arkham که اولین نسخه‌ی آن در سال ۲۰۰۹ عرضه شد، تعریف جدیدی برای بازی‌های اقتباسی ارائه کرد.

فروشگاه GOG یک توزیع‌کننده‌ی آنلاین است که بر عرضه‌ی بازی‌های قدیمی و جدید بدون قفل نرم‌افزاری (DRM) تمرکز دارد. خرید آنلاین می‌تواند گاهی اعصاب‌خوردکن باشد، چرا که برخی بازی‌ها ممکن است با به اتمام‌رسیدن توافق‌نامه‌ها یا بسته‌شدن سرویس‌ها، غیرفعال شوند، اما فروشگاه GOG امکان خرید بازی‌های بدون قفل نرم‌افزاری یا DRM را برای بازی‌بازان فراهم می‌کند که کاربران را دچار مشکلات گفته‌شده نمی‌کند.

از بازی‌های سری Arkham، تمامی نسخه‌های اصلی یعنی Batman: Arkham Asylum، Arkham City، Arkham Origins و Arkham Knight برروی فروشگاه GOG در دسترس هستند. به جز Batman: Arkham Origins، نسخه‌های دیگر این سری توسط استودیوی راک‌استدی (Rocksteady) توسعه یافته‌اند که درحال حاضر برروی بازی Suicide Squad: Kill the Justice League کار می‌کند.

البته این‌ها تمامی بازی‌های بتمن نیستند که بروی GOG قرار گفته‌اند. بازی‌های LEGO Batman: The Video Game و Batman: The Telltale Series نیز برروی این توزیع‌کننده‌ی آنلاین قابل خریداری هستند. بازی Batman: Telltale Series یکی از آخرین بازی‌های استودیوی تل‌تیل (Telltale) است که پیش از تعطیلی و بازگشایی آن عرضه شد.

وقتی که صحبت از بازی‌های باکیفیت بتمن می‌شود، سخت می‌توان لیستی بهتر از آنچه GOG درحال حاضر ارائه می‌دهد پیدا کرد. از داستان و روایت عالی، مخفی‌کاری و مبارزات روان تا فضای جستجوگرانه‌ی بازی و ایستراگ‌های پرشمار، بازی‌های سری Arkham بتمن به تنهایی برای کسی که تابحال تجربه‌شان نکرده، ارزش دارند. خوشبختانه، همین عناوین تا مدت طولانی‌ای هواداران را سرگرم نگه می‌دارند چرا که بعید به‌نظر می‌رسد بازی جدیدی از سری Arkham به این زودی‌ها منتشر شود. نزدیک‌ترین چیزی که به این عناوین وجود دارد، به‌نظر بازی Gotham Knights است که به تازگی معرفی شده. این بازی جدیدی در دنیای بتمن است که المان‌هایی از سری Arkham الهام گرفته، اما جزئی از جهان آن نیست. این عنوان قرار است در سال ۲۰۲۱ عرضه شود.

برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید