گیفت کارت
گیفت کارت
گیفت کارت 98

استودیوی مرموز سونی در سن دیگو همچنان مشغول توسعه‌ی پروژه‌ی خود است

اگرچه هنوز شرکت سونی به‌صورت رسمی این موضوع را تایید نکرده یا درباره‌ی آن حتی به صحبت نپرداخته است، بر اساس گزارشات می‌دانیم که استودیوی فرست-پارتی سونی در شهر سن دیگو تمامی نیرو و توان خود را صرف توسعه‌ی پروژه‌ی ناشناخته‌ای می‌کند. پروژه‌ای که به مدت دو سال است اخباری پیرامون آن منتشر می‌شود، اما هنوز از ماهیت آن مطلع نیستیم. به نظر می‌رسید این پروژه به دلایلی متوقف شده است، اما بر اساس اظهارات یکی از اعضای سابق این استودیو، آن‌ها همچنان به توسعه‌ی این عنوان مرموز ادامه می‌دهند. همراه گیمفا باشید.

چندی پیش دو تن از طراحان ارشد استودیوی سن دیگو، آقایان کوئنیتن کاب (Quentin Cobb) و جان باتیستا (John Bautista) این استودیو را ترک کردند. شایعاتی شنیده می‌شد که به علت خروج این افراد، پروژه‌ی مذکور قبل از اینکه بتواند به نقطه‌ی موفقت‌آمیزی برسد، متوقف شده است. دو هفته پیش، جان باتیستا پستی را در حساب کاربری خود در توییتر منتشر کرد و از “دیوانه‌وار بودن تجربه‌” کار در این استودیو و “شگفت‌انگیز بودن” این شرکت سخن گفت و در پایان اشاره کرد که مسائل این بار “حل نشدند” :

آخرین روز در [استودیوی] سونیِ سن دیگو. این یک تجربه‌ی دیوانه‌‌وار و یک شرکت شگفت‌انگیز بود؛ اما مشکلات این دفعه برطرف نشدند. بگذارید بگویم که من با وجود دیوانگی که درگیرش شدیم، به چیزی که می‌توانستیم به دست بیاوریم افتخار می‌کنم! اخبار بیشتری در آینده منتشر می‌شود.

پیروی حدس و گمان‌های اخیر، باتیستا پست پیشین خود را با پست دیگری دنبال کرد و به شفاف‌سازی پیرامون مسائل اخیر پرداخت؛ اگرچه او از استودیو جدا شده است، اما فرآیند توسعه همچنان ادامه دارد:

فقط برای واضح کردن [مسائل]، من به علت شرایط شخصی خودم تصمیم به ترک [استودیو] گرفتم، اما تا آنجا که می‌دانم استودیو همچنان مشغول و پروژه در حال پیشرفت است.

استودیوی سن دیگو هنوز به‌صورت رسمی توسط سونی رونمایی نشده است. از مدتی پیش، این شرکت مشغول جذب افراد برجسته از استودیو‌های بزرگی چون ناتی‌داگ (Naughty Dog) بوده است. با توجه به قرار گرفتن نام استودیوی ناتی‌داگ در کنار نام این استودیو، شایعات حاکی از آن است که این پروژه‌ی مرموز Uncharted 5 است.

0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

گیفتی