گیفت کارت
گیفت کارت
گیفت کارت 98

ویدئوی جدیدی از بازی Earth Defense Force: World Brothers منتشر شد

استودیوی دی‌۳ (D3) که ناشر Earth Defense Force: World Brothers به حساب می‌آید، امروز هم به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان دست به کار شد و تریلر جالبی از این بازی را در دسترس قرار داد. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتر به همراه این ویدئو باشید.

دو شرکت سندلات (Sandlot) و دی‌۳ که به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی بازی Earth Defense Force: World Brothers را به عهده دارند، امروز سومین ویدئوی رسمی از گیم‌پلی آن را به دست بازی‌بازان رساندند که می‌تواند برای هواداران جالب توجه باشد. این ویدئو بیشتر به کار تیمی و نحوه‌ی انجام بازی ذکر شده به صورت آنلاین و چند نفره اشاره دارد. بنابراین نتیجه می‌گیریم که این بخش در Earth Defense Force: World Brothers از اهمیت فراوانی برخوردار است. ضمنا چند شخصیت نیز در این ویدئو نشان داده می‌شود و شما می‌توانید با ظاهر و مهارت‌های آن‌ها آشنا شوید. چندی پیش هم تریلری از این اثر عرضه شد که برای مشاهده‌ی آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

اگر از علاقه‌مندان به سری Earth Defense Force باشید، حتما در جریان هستید که تا به حال نسخه‌های مختلفی از این سری برروی پلتفرم‌ها در دسترس قرار گرفته است که اکثر آن‌ها استقبال خوب بازی‌بازان را در پی داشته است. حال باید دید که جدیدترین نسخه‌ی این سری یعنی Earth Defense Force: World Brothers با چه نوع واکنشی از سوی افراد مواجه خواهد شد. بدیهی است که در این نسخه شاهد اتفاقات ویژه و امکانات بسیار بیشتری نسبت به گذشته باشیم.

بازی Earth Defense Force: World Brothers قرار است ابتدا در تاریخ برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ در کشور ژاپن منتشر شود. سپس از اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی نوبت به سایر بازی‌بازان می‌رسد که این عنوان را تجربه نمایند. در پایان می‌توانید تریلر ذکر شده را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

گیفتی