رویداد Monster Hunt توییچ برای بازی Immortals Fenyx Rising معرفی شد

۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۰

به تازگی شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) قبل از انتشار بازی نقش‌آفرینی و جهان باز Immortals Fenyx Rising تصمیم گرفت از رویداد Monster Hunt برروی شبکه‌ی توییچ (Twitch) رونمایی کند. در این رویداد گسترشی بازی‌بازان می‌توانند به چالش‌ها و ماموریت‌های زیادی به مانند شکار هیولاهای مختلف، کشف آیتم‌های مخفی و برخی موارد دیگر پرداخته و پاداش‌های ارزشمندی را دریافت نمایند.

در کنار یک Potion Resources Pack ارزشمند، بازی‌بازان می‌توانند پوسته‌های زیادی برای اسلحه و تجهیزات مختلف خود دریافت نمایند. این رویداد که محدودیت زمانی دارد قرار است تا تاریخ ۲۴ آذر ماه ۱۳۹۹ (۱۴ دسامبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی شبکه‌ی توییچ در دسترس باشد؛ بنابراین اگر بازی‌بازان علاقه‌مند به دریافت پوسته‌های یخی برای کمان، شمشیر و گرزهای سنگین خود هستند می‌توانند ماموریت‌ها و چالش‌های این بخش را امتحان نمایند.

عنوان Immortals Fenyx Rising قرار است در تاریخ ۱۳ آذر ماه ۱۳۹۹ (۳ دسامبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی، سرویس گوگل استدیا، کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اس و سری اکس عرضه شود. قرار است محتویات بیشتر به مانند رویدادهای ماهانه، چالش‌های روزانه و هفتگی با پاداش‌های منحصر به فرد، لوازم تزئینی رایگان و بسیاری موارد دیگر به مانند سه بسته الحاقی با داستان و شخصیت اصلی متفاوت در قالب Season Pass پس از عرضه‌ی بازی منتشر شود. در پایان شما می‌توانید تریلر مربوط به رویداد Monster Hunt بازی Immortals Fenyx Rising را در زیر مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدوئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید