Crash Bandicoot 4 دارای یک ایستراگ است که احتمالاً به یک بازی جدید اشاره می‌کند

10 آذر 1399 - 21:30

بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time دقیقاً همان دنباله‌ای بود که طرفداران سری Crash سال‌ها منتظر آن بودند. پس از انتشار عناوین‌ Crash Team Racing Nitro-Fueled و Crash Bandicoot N. Sane Trilogy، به نظر می‌رسد که این آی‌پی دوباره با قدرت به صنعت بازی‌های ویدئویی بازگشته است. حال اخیراً طرفداران ایستراگ جدیدی را در Crash Bandicoot 4 پیدا کرده‌اند که احتمالاً به بازی بعدی این مجموعه اشاره می‌کند.

اول از هر چیز باید اعلام کنیم که برای مشاهده‌ی این ایستراگ، شما باید بازی Crash Bandicoot 4 را به صورت ۱۰۶ درصد به پایان برسانید؛ به عبارت دیگر، شما باید تمام Gem‌ها، Tape‌ها و Relic‌ها را بدست بیاورید. قطعاً لازم به گفتن نیست که بدست آوردن تمام موارد گفته شده کار بسیار سختی است که قطعاً صبر و حوصله و همچنین مهارت شما را به چالش خواهد کشید.

کسانی که موفق به انجام این کار شوند، علاوه بر کسب تروفی و اچیومنت، شاهد یک پایان مخفی و منحصر به فرد نیز خواهند بود. اما اخیراً طرفداران ایستراگ جدیدی را کشف کرده‌اند که باعث به وجود آمدن بحث‌های زیادی شده است. روز گذشته، کاربری به نام Kevin Fagaragan در توییتر اعلام کرد که اگر پس از ۱۰۶ درصد کردن بازی، تلویزیونی که در مرحله‌ی اول وجود دارد را بچرخانید، اتفاق جالبی رخ خواهد داد.

با انجام این کار، تلویزیون شروع به نمایش لوگو‌های نسخه‌های اول تا چهارم سری Crash Bandicoot می‌کند. نکته‌ی جالب این است که پس از لوگوی Crash Bandicoot 4، یک لوگوی مرموز نیز برای مدت کوتاهی برروی تلویزیون ظاهر می‌شود. شخصی این تصویر را در فایل‌های بازی پیدا کرده و آن را به اشتراک گذاشته است:

این لوگو احتمالاً به یک بازی جدید از مجموعه‌ی Crash که قرار است در آینده منتشر شود، اشاره می‌کند. اما این عنوان مرموز چه چیزی می‌تواند باشد؟ در حال حاضر چندین احتمال وجود دارند. اگرچه قطعاً برای اشاره به Crash Bandicoot 5 کمی زود است، اما برخی اعتقاد دارند که این لوگو به نسخه‌ی پنجم اشاره می‌کند. از طرف دیگر، احتمال دارد که باز هم شاهد یک نسخه‌ی بازسازی شده‌ی دیگر از عناوین مجموعه باشیم؛ برخی از طرفداران این لوگو را به نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Crash Bash نسبت داده‌اند. گروهی دیگر مدعی هستند که اکتیویژن (Activision) قصد دارد یک بازی جدید چندنفره‌ی رقابتی را منتشر کند. در نهایت، این لوگو ممکن است نشانه‌ی انتشار بسته الحاقی برای Crash Bandicoot 4 باشد.

بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. جهت آشنایی بیشتر با این عنوان، پیشنهاد می‌کنیم نقد و بررسی بازی را مطالعه کرده و به ویدئوی تحلیل فنی آن نیز نگاهی بیاندازید.

برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • سلطان، این بازی دقیقا همون چیزی بود که طرفداران این سری نزدیک به بیست سال منتظرش بودند یعنی ادامه بازی سوم Crash Bandicoot Warped,،احتمالا می دونید که بعد از اتمام کار Naughty Dog با این سری یعنی Crash Team Racing 1999 دیگه هیچ وقت نسخه ی اصلی و ادامه دار از این سری ساخته نشد. از بازی Crash Bash تا آخرین نسخه که اگر اشتباه نکنم بازی Crash Bnadicoot Mind Over Mutant بود تمام این بازی ها نسخه های فرعی بودند که از لحاظ داستانی هیچ ربطی به سه گانه نداشتند. و همچنین کیفیت همشون هم ضعیف و به مراتب خیلی پایین تر از سطح بازی های Naughty Dog بود. اما خوب شرکت Toys For Bob از این آزمون سخت سربلند بیرون آمد. اول بازسازی نسخه های اصلی و سپس ساخت نسخه چهارم، البته این روند برای مجموعه بازی های Spyro نیز صدق میکنه اون بازی هم دقیقا مانند Crash یک سه گانه است که توسط شرکت خوش نام insomniac Games ساخته شد آخرین بازی رسمی و اصلی بازی Spyro بازی Spyro Year Of The Dragon بود. بعد از اون هر چی بازی از این مجموعه ساخته شد نسخه های فرعی بودند و دقیقا مثل نسخه های فرعی Crash بازی های ضعیف و متوسطی بودند. نسخه های اصلی بازی Spyro که توسط Insomniac Games ساخته شده بودند در همین نسل بازسازی شدند پس طبیعی که نسخه چهارم بازی Spyro دقیقا مثل Crash بعد از گذشت بیست و خورده ایی سال ساخته بشه. فقط چیزی که ذهن من درگیر کرده این که معلوم نیست کدوم شرکت بر روی نسخه چهارم Spyro کار می کنه از بین سه شرکت Toys For Bob, Beenox, و Vicarious Visions باید یکی از این سه تا باشه، Toys For Bob و Vicarious Visions اخیرا Crash Badicoot 4 و Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 را عرضه کردند پس این وسط Beenox باقی می مونه که دیگه وقتش رسیده از بازی جدید خود رونمایی کند. با تشکر از سایت گیمفا و تمام دست اندرکاران و کلا تمام افرادی که در این سایت هستند. :yes: