سی‌دی پراجکت رد از فروش The Witcher 3: Wild Hunt برروی سوییچ راضی است

۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰

نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی The Witcher 3: Wild Hunt، علی‌رغم انتظار همه و با مهارت فنی بسیار بالای سیبر اینترکتیو (Saber Interactive) در سال ۲۰۱۹ منتشر شد و حالا سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED) گزارش داده است که این بازی فروش خوبی را برروی سوییچ تجربه کرده است و به یک منبع درآمد خوب برای این استودیو تبدیل شده است.

با وجود این که پنج سال از عرضه‌ی The Witcher 3: Wild Hunt، حماسه‌ی گرالت ریویا هنوز هم طرفداران جدیدی را جذب خود می‌کند. سال گذشته بازی برروی سوییچ هم عرضه شد تا حدود ۷۰ میلیون دارنده‌ی این کنسول هم بتوانند این بازی را تجربه کنند و به نظر می‌رسد که استقبال خوبی از این بازی برروی سوییچ شده است. در آخرین کنفرانس تلفنی سی‌دی پراجکت رد با سرمایه‌گذاران، آدام کیشینسکی (Adam Kicinski)، مدیر عامل این استودیو، اعلام کرد که نسخه‌ی سوییچ این بازی در ۲۰۲۰ به منبع درآمد خوبی برای سی‌دی پراجکت رد تبدیل شده است. بخشی از این مهم به خاطر عرضه‌ی سریال The Witcher ساخته‌ی نتفلیکس است و البته شیوع ویروس کرونا و محبوبیت روزافزون کنسول سوییچ هم تاثیرگذار بوده‌اند.

کیشینسکی آمار فروش دقیقی را از این بازی برروی سوییچ منتشر نکرد و فقط گفت که بازی عملکرد خوبی داشته است و به منبع درآمد مناسبی تبدیل شده است. The Witcher 3: Wild Hunt یکی از تحسین برانگیزترین پورت‌های سوییچ به حساب می‌آید و سازندگان توانسته‌اند نسخه‌ی کاملی از این بازی را به همراه بسته‌های الحاقی در یک کارتریج ۳۲ گیگابایتی جا دهند. طبعا گرافیک بازی نسبت به نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و خصوصا رایانه‌های شخصی افت داشته است، اما در عوض می‌توانید این بازی را به صورت دستی و قابل حمل بازی کنید. بدون شک Cyberpunk 2077 قرار است که موفق‌ترین بازی این استودیو، حداقل از نظر تجاری، در سال ۲۰۲۰ باشد. اما سی‌دی پراجکت رد هنوز هم به گرالت توجه دارد و سیبر اینترکتیو بار دیگر مسئول ارتقای این بازی برای اکس‌باکس سری اکس و پلی‌استیشن ۵ شده است. نسخه‌ی نسل بعدی این بازی قرار است جلوه‌های بصری بهتر، Ray-Tracing و نرخ فریم‌های بالاتر را در دسترس مخاطبان قرار دهد.

بازی The Witcher 3: Wild Hunt هم اکنون برروی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ در دسترس است.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید