بانجی از سه سال قبل در حال کار برروی بازی‌های جدیدی بوده است

۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

استودیوی بانجی (Bungie) در طول ده سال اخیر برروی آی‌پی Destiny و گسترش این فرنچایز تمرکز کرده است. در طول سال‌های اخیر، بسته‌های گسترش‌دهنده‌ی مختلفی برای بازی Destiny 2 منتشر شده‌اند و مدتی پیش نیز عنوان Destiny 2: Beyond Light منتشر شد. این استودیو در گذشته از علاقه به ساخت یک آی‌پی جدید اشاره کرده بود. به‌تازگی مدیر این استودیو اعلام کرده است که آن‌ها از سه سال قبل برروی توسعه‌ی بازی‌های جدید تمرکز کرده‌اند.

آقای پیت پارسون (Pete Parson)، مدیرعامل استودیوی بانجی، در صحبت‌های اخیر خود توضیح داد که تیم‌هایی در این استودیو از سه سال پیش تشکیل شده‌اند که هدف آن‌ها علاوه بر ساخت بازی‌های جدید، پرورش و جذب افراد با استعداد است.

وی در این باره اظهار داشت:

ما کار را از سه سال قبل شروع کردیم. جیسون جونز، جانی ابرت، زک راسل و چند نفر دیگر از ما یک تیم جدید را با تمرکز برروی چیزهای تازه تشکیل دادیم. روش ما تنها برروی بازی‌های جدید متمرکز نیست. من فکر می‌کنم این اصطلاحاتی است که بیشتر مردم از آن استفاده می‌کنند. در واقع فرایند این که چگونه می‌‌خواهیم پتانسیل عناوین جدید را رشد دهیم. اما جذب و پرورش استعدادهای جدید مهم‌تر از همه چیز است.

به نظر می‌رسد استودیوی بانجی در واقع از پیشرفت محسوسی که در پروژه‌های جدید داشته‌اند، راضی به نظر می‌رسد. آقای پارسون در ادامه افزود:

ما در ابتدای کار انتظار شکست‌هایی را داشتیم. اکنون ما از کارهایی که برروی گسترش جهان Destiny انجام‌ داده‌ایم بسیار هیجان‌زده هستیم، زیرا ما توانستیم استعدادهای خوبی را جذب و پرورش دهیم و این واقعاً شگفت‌انگیز است.

در اوایل سال جاری میلادی، یک آگهی شغلی از سوی بانجی منتشر شد که در آن به ساخت یک بازی چندنفره‌ی رقابتی با شخصیت‌های شوخ و عجیب اشاره شده بود. همچنین این استودیو پیش‌تر نیز اعلام کرده بود که آن‌ها در حال حاضر برنامه‌ای برای ساخت بازی Destiny 3 ندارند.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید