گیفت کارت
گیفت کارت

جذاب و پرمحتوا | نقدها و نمرات بازی World of Warcraft: Shadowlands

۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰

تنها چند روز از انتشار بسته الحاقی Shadowlands بازی World of Warcraft برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی می‌گذرد و تا این جا استقبال بسیار خوبی هم از آن شده است. در همین راستا، در ادامه با ما همراه باشید تا مروری بر نقدها و نمرات این بسته داشته باشیم.

بسیاری از بازی‌بازان با بازی World of Warcraft آشنایی داشته و آن را برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی تجربه کرده‌اند. یکی از دلایل محبوبیت بازی تا این لحظه را باید تنوع خوب شخصیت‌ها و آیتم‌ها به حساب آورد. البته این قضیه برای تیم سازنده کافی نبوده و آن‌ها هر چند وقت یک بار دست به عرضه‌ی به‌روزرسانی‌های و بسته‌های الحاقی مختلفی می‌زنند تا رضایت هواداران را بیش از پیش جلب کرده باشند. اکنون نوبت به بسته الحاقی Shadowlands رسیده است و باید دید که واکنش افراد مختلف پیرامون آن چه خواهد بود.

Shadowlands بخش جدیدی را به داستان بازی اضافه می‌کند که در واقع روایتی از دنیای پس از مرگ است. شکست خوردن در این بخش بسیار ساده است و باید حواستان را حسابی جمع کنید تا ماموریت‌ها یکی پس از دیگری طی شوند. صحنه‌های هیجان انگیز و دلهره‌آور بی شماری هم در جریان برخی از نبردها رخ می‌دهد که برای عده‌ی فراوانی بسیار جالب توجه خواهد بود. از رمز و رازهای گوناگون برای کشف هم نباید به سادگی عبور کرد. ضمنا قدرت‌هایی در اختیارتان قرار می‌گیرد که به وسیله‌ی آن‌ها می‌توانید پیشروی بسیار بهتری داشته باشید. در قسمت شخصی‌سازی هم آیتم‌ها و امکانات بیشتری اضافه شده است و قادر خواهید بود تا بسیاری از مهارت‌هایتان را هم ارتفا دهید. بنابراین به نظر می‌رسد که دریافت این بسته الحاقی برای همه‌ی طرفداران بازی World of Warcraft الزامی خواهد بود. جالب است بدانید که اولین بازی‌بازی که به سطح ۶۰ این بسته رسید نیز مشخص شد که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مطالعه کنید.

قابل ذکر است که دو شرکت بلیزارد اینترتینمنت (Blizzard Entertainment) و اکتیویژن (Activision) به ترتیب در امر توسعه و نشر بازی World of Warcraft و به طبع بسته الحاقی Shadowlands نقش داشته‌اند. ضمنا همان‌طور که می‌دانید، بخش‌های آنلاینی هم در این عنوان به چشم می‌خورد که تجربه‌ی آن‌ها با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از سایر نقاط جهان امکان‌پذیر خواهد بود. حال امروز نقدها و نمرات این بسته توسط منتقدان مشهور دنیای بازی‌های ویدئویی تکمیل شد که در ادامه آن‌ها را مرور خواهیم کرد.

Destructoid 8.5/10

پشتیبانی شرکت بلیزارد اینترتینمنت همیشه از بازی World of Warcraft بسیار خوب بوده و آن‌ها بار دیگر این قضیه را با Shadowlands ثابت کردند. باید گفت که این بازی هنوز هم یکی از برترین آثار نفش‌آفرینی به حساب می‌آید و به همین دلیل، تجربه‌ی آن را به تمام بازی‌بازان و به خصوص علاقه‌مندان به سبک گفته شده توصیه می‌کنیم.

SCREEN RANT 8/10

تا به حال به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی زیادی برای بازی World of Warcraft در دسترس قرار گرفته، اما متاسفانه برخی از آن‌ها هرگز مورد استقبال بازی‌بازان قرار نگرفته است. به همین علت، عده‌ی زیادی در خصوص Shadowlands  نگران بودند و تصور می‌کردند که شاید نتوان به خوبی با آن ارتباط برقرار کرد. خوشبختانه این بسته الحاقی فوق‌العاده است و با بخش‌های جدیدی که در آن وجود دارد، رضایت بسیاری از هواداران را جلب خواهد کرد. به نظر ما حتی افرادی که قصد ورود به این اثر را دارند، با تجربه‌ی این بسته شگفت زده خواهد شد.

JEUX4CTU.COM 8/10

Shadowlands بسته الحاقی بسیار خوبی برای بازی World of Warcraft به شمار می‌رود؛ چرا که محتویات بی شماری را به آن اضافه می‌کند و نباید نقش آن‌ها در سرگرم شدن بازی‌بازان را نادیده گرفت. بخش داستانی تازه‌ی این اثر به خوبی طراحی شده و واضح است که تیم سازنده برای آن وقت زیادی را صرف کرده است.

همچنین سایر منتقدان نظیر EUROGAMER.IT به این بسته الحاقی نمره‌ی ۸ از ۱۰ داده‌اند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید