اولین بازی‌بازی که به سطح ۶۰ بازی World of Warcraft: Shadowlands رسید، مشخص شد

۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۰

تجربه‌کنندگان World of Warcraft: Shadowlands همین حالا در مسیر رسیدن به سطح شخصیت ۶۰ هستند و به‌تازگی، نخستین کسی که به این مقام بالا دست یافته، مشخص شده است.

با عرضه‌ی جدیدترین بسته‌ی الحاقی بازی World of Warcraft که Shadowlands نام دارد، بازی‌بازان سراسر جهان در تکاپوی رسیدن به حداکثر سطح شخصیت ممکن در بازی هستند. با اینکه برخی توانسته‌اند به سطح موردنظر برسند، طرفداران حالا می‌دانند که چه کسی برای اولین‌بار این قله را فتح کرده، و چه زمان کوتاهی هم برای این کار نیاز داشته است.

مقام نخستین شخصی که در دنیا به سطح ۶۰ رسیده است، به کاربر Monkeylool از سرور اروپایی Al’akir تعلق گرفته است که توانسته سه ساعت بعد از عرضه‌ی بسته‌ی الحاقی جدید، به حداکثر سطح آن دست یابد. وب‌سایت Wowhead این موضوع را تأیید کرده است که Monkeylool با کمک چند نفر از هم‌گروهی‌های خود به سطح ۶۰ رسیده است. گروه آن‌ها در بازی به مناسبت این پیروزی جشن برگزار کرده‌اند و یکی از اعضای آن به اسم Rixers این جشن را در توییچ به اشتراک گذاشته است.

یک نکته‌ی جالب درباره این مسابقه‌ی رسیدن به حداکثر سطح، اتفاقاتی است که قبل از آن افتادند. به صورت کلی، حداکثر سطح ۶۰ چیز جدیدی در دنیای World of Warcraft نیست و محدودیت قبلی تا سطح ۱۲۰ هم جا برای پیشرفت داشت، اما قبل از عرضه‌ی بسته الحاقی Shadowlands، به‌روزرسانی‌ای منتشر شد که این عدد را به ۵۰ محدود می‌کرد و بعد از عرضه‌ی بسته الحاقی، به ۶۰ تغییر کرد. همچنین، برای افزایش سطح، بازی‌بازان تنها لازم است تنها یک بسته‌ی گسترش‌هنده را تجربه کنند، درحالی‌که در گذشته لازم بود بیشتر محتوای بازی را پیش ببرند.

باوجود تغییرات اخیر، رسیدن به محدودیت جدید به این زودی، بسیار قابل تأمل است. البته، دوست‌داران افزایش سطح بازی World of Warcraft شگردهایی برای آسان‌تر کردن این کار دارند و از گروهی از دوستان خود برای آن کمک می‌گیرند.

خوشبختانه، بسته‌ی Shadowlands شگفتی‌های جدیدی برای بازی‌بازان ارائه می‌کند و تا الان، به‌نظر می‌رسد که شروع خوبی را باتوجه به بحث‌ها و مشارکت تجربه‌کنندگان در مورد المان‌های جدید بازی تجربه می‌کند. داستان این بازی بیش از یک دهه است که درحال پیشروی است، و که می‌داند که بعداً به کدام جهت پیش می‌رود.

عنوان World of Warcraft برای رایانه‌های شخصی در دسترس است.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید