بازی Minecraft به رکورد ۶۰۰ میلیون بازی‌باز فعال دست یافت

9 آذر 1399 - 18:00

طبق آخرین گزارش منتشر شده، بازی Minecraft تاکنون به رکورد ۶۰۰ میلیون کاربر فعال دست یافته است. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

از زمان عرضه‌ی بازی Minecraft در سال ۲۰۰۹، سال به سال به محبوبیت این اثر افزوده شده است. اگرچه محبوبیت این بازی در طول سال‌های اخیر همچنان در حال افزایش است ، اما آمار جدید نشان می دهد که این عنوان اکنون ۶۰۰ میلیون بازی‌باز فعال دارد و ۴۰۰ میلیون نفر از آن‌ها مربوط به کشور چین هستند.

دنیل احمد (Daniel Ahmed)، تحلیل‌گر ارشد Niko Partners، اخیراً در توییتی به اضافه شدن ۱۰۰ میلیون کاربر چینی به بازی Minecraft خبر داده است. در مجموع تاکنون تعداد کاربران فعال چینی این بازی به ۴۰۰ میلیون نفر رسیده‌اند. به گفته‌ی تحلیل‌گر، این سریع‌ترین رشد تعداد بازی‌بازان برای این بازی به شمار می‌رود.

استودیوی موجانگ (Mojang) در اوایل سال جاری میلادی از فروش ۲۰۰ میلیون نسخه‌ای بازی Minecraft در سراسر جهان خبر داد. بیشتر جذابیت این بازی از گیم‌پلی پیچیده آن نشئت گرفته شده است؛ جایی که به بازیکنان این اجازه را می‌دهد تا در یک محیط گسترده جهان باز هر کاری را که می‌خواهند انجام دهند.

بازی Minecraft در حال حاضر برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ، رایانه‌های شخصی و گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار دارد.

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید