نحوه‌ی استفاده از فایل‌های ذخیره‌ی میان نسلی در بازی Cyberpunk 2077 مشخص شد

۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۵

زمان زیادی تا انتشار بازی بسیار مورد انتظار Cyberpunk 2077 باقی نمانده است و در این زمان اخبار و اطلاعات مختلفی از آن منتشر می‌شود. به تازگی نحوه‌ی انتقال فایل‌های ذخیره‌ای بین کنسول‌های نسل هشتم و نهم سونی و مایکروسافت اعلام شده است.

بسیاری از بازی‌بازان، Cyberpunk 2077 را یک عنوان نسل بعدی محسوب می‌کنند؛ چراکه این بازی پس از عرضه‌ی کنسول‌های نسل نهمی منتشر می‌شود. با این حال هنوز کاربران بسیار زیادی به این کنسول‌ها دسترسی ندارند و همچنان از پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان برای تجربه‌ی بازی استفاده می‌کنند. به همین خاطر و برای بهبود تجربه‌ی بازی، در صورت تهیه‌ی کنسول نسل بعدی، بدون مشکل می‌توانند فایل‌های ذخیره‌ی خود را انتقال دهند.

به تازگی حساب توییتری Cyberpunk 2077 روش انتقال فایل‌های ذخیره‌ای را شرح داده است:

کاربران اکس‌باکس وان که سری اکس یا اس تهیه کنند، به لطف Smart Delivery و اقدامات مایکروسافت، روش کار بسیار ساده است. تنها کاری که بازی‌بازان باید انجام دهند، این است که به اینترنت متصل شوند تا فایل‌های ذخیره به فضای ذخیره‌ای منتقل شوند یا هردو کنسول را به یک شبکه متصل کنند تا فایل‌ها را بین آن‌ها منتقل شوند.

دارندگان پلی‌استیشن ۴ که پلی‌استیشن ۵ تهیه می‌کنند راه‌ها مختلفی پیش‌رو دارند. راه اول، استفاده از حساب دارای پلاس و انتقال فایل‌ها به سرویس ابری است. بعد از این کار می‌توانند با پلی‌استیشن ۵ خود فایل‌ها را دریافت کرده و بازی را ادامه دهند. روش دوم انتقال فایل‌ها از طریق اتصال دو کنسول به شبکه‌ی مشترک و یا اتصال آن‌ها با کابل LAN است. روش آخر هم استفاده از سخت‌افزارهای ذخیره سازی (مانند فلش و هارد) که کنسول از آن‌ها پشتیبانی می‌کند است. با این کار می‌توان فایل‌های ذخیره‌ی یک حساب کاربری را برای همان حساب روی کنسول بعدی کپی کرد.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۰ آذر (۱۰ دسامبر ۲۰۲۰) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و سرویس گوگل استیدیا عرضه خواهد شد. نسخه‌ی مخصوص و ارتقا یافته‌ی نسل بعد آن هم در سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید