بازی Cracké Rush برروی گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار گرفت

۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

شرکت اسکوییز (Squeeze) که در گذشته از عرضه‌ی بازی Cracké Rush برروی گوشی‌های هوشمند خبر داده بود، امروز آن را منتشر کرد که خبر نسبتا خوبی برای عده‌ای از بازی‌بازان خواهد بود، همچنین به منظور آشنایی بیشتر آن‌ها، تریلر دیگری از این اثر در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

اسکوییز که به صورت همزمان وظیفه‌ی توسعه و نشر بازی Cracké Rush را به عهده دارد، امروز آن را به دست دارندگان گوشی‌های هوشمند و به طور دقیق‌تر سیستم عامل‌های اندروید و iOS رساند و حال باید دید که واکنش بازی‌بازان پیرامون این قضیه چه خواهد بود.

حالت بازی Cracké Rush به صورت بی پایان است و به ثبت رساندن رکوردهای جدید در آن اهمیت فراوانی دارد. در این عنوان باید هدایت پرنده‌ای دوست داشتنی و بامزه را به دست گرفته و ماجراجویی عجیب و غریب خود را آغاز کنید. در بین راه باید علاوه‌بر عبور از موانع مختلف، با دشمنان بی شماری هم مبارزه کنید؛ چرا که آن‌ها همواره قصد دارند تا مانع دستیابی شما به اهدافتان شوند. همچنین آیتم‌هایی نظیر انواع فلفل جلوی راهتان سبز می‌شود که به وسیله‌ی آن‌ها می‌توانید سرعت بیشتری داشته باشید. بنابراین در صورتی که از دوست داران این آثار هستید، Cracké Rush را به هیچ وجه از دست ندهید.

این بازی از نقشه‌های مختلفی تشکیل شده است که شاید بهترین آن‌ها را باید بیابان به حساب آورد. حالتی برای شخصی‌سازی و افزایش مهارت‌ها در منوی این اثر وجود دارد که با کسب و دریافت پاداش‌های متنوع باید به آن وارد شوید. همچنین شما قادر هستید تا از کارت‌های گوناگونی برای افزایش قدرت خود در حین بازی بهره جسته و در بین دوستانتان رکورد شکنی کنید. در همین راستا، حالتی در بازی وجود دارد که می‌توانید رکوردها و دستاوردهای خود را با دیگر افراد مقایسه کرده و آن‌ها را به شروع رقابت‌های داغ دعوت کنید. از این توضیحات نتیجه می‌گیریم که شرکت اسکوییز تلاش خود را برای جذاب شدن بازی انجام داده است تا هواداران پس از مدتی احساس خستگی نداشته باشند.

بازی‌بازان از امروز قادر هستند تا با مراجعه به فروشگاه گوگل‌ پلی (Google Play) و یا اپ استور (App Store) بازی Cracké Rush را دریافت و تجربه نمایند. این عنوان برای دانلود رایگان است، اما تبلیغاتی در خود خواهد داشت. همان‌طور که گفته شد، امروز ویدئوی تازه‌ای از عنوان فوق در دسترس قرار گرفته است که در پایان قابل تماشا و دریافت خواهد بود.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید