گیفت کارت
گیفت کارت
گیفت کارت 98

Monster Hunter Rise | کپکام ویدئوی کوتاهی را از طراحی زره‌ Palamute‌ها منتشر کرد

Palamuteها جدیدترین همراهان شکارچی‌ها در بازی Monster Hunter Rise هستند که نبرد با هیولا‌ها را آسان‌تر خواهند کرد. همان‌طور که انتظار می‌رفت، شما می‌توانید Palamuteهای خود را با زره‌های مختلفی از اعضای بدن هیولا‌ها ساخته‌اید، شخصی سازی کنید. شرکت کپکام (Capcom) اخیراً یک ویدئوی کوتاه را از بازی مورد انتظار خود منتشر کرده است که زره Palamuteها را نشان می‌دهد.

شکارچیان در بازی Monster Hunter Rise می‌توانند حداکثر دو همراه داشته باشند. علاوه بر Palico‌ها که در عناوین قبلی مجموعه نیز حضور داشته‌اند، ساخته‌ی جدید کپکام به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا از موجودات جدیدی با نام Palamute نیز به عنوان همراه استفاده کنند.

همان‌طور که می‌دانید، شخصی سازی یکی از ویژگی‌های مهم بازی‌های سری Monster Hunter محسوب می‌شود و Monster Hunter Rise نیز از این قاعده مستثنی نیست. علاوه بر شخصی سازی ظاهر شکارچی، Palamute و Palico‌ها، شما می‌توانید همراهان خود را نیز به زره‌ها و وسایل مختلفی مجهز کنید. حال با اضافه شدن Palamute‌ها، شاهد شخصی سازی زره‌های این موجودات دوست داشتنی نیز هستیم. کپکام اخیراً ویدئوی کوتاهی را با طرفداران به اشتراک گذاشته است که برخی از این زره‌ها را نشان می‌دهد.

بازی Monster Hunter Rise در تاریخ ۶ فروردین ۱۴۰۰ (۲۶ مارس ۲۰۲۱) برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. البته طبق اطلاعات فاش شده از اسناد داخلی کپکام، این عنوان برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز در دسترس قرار خواهد گرفت. از طرف دیگر، اگر این اطلاعات صحت داشته باشند، به ترتیب در سه ماهه‌ی چهارم سال مالی ۲۰۲۲ و سه ماهه‌ی دوم سال مالی ۲۰۲۳ شاهد انتشار بسته‌ی گسترش دهنده‌ی بزرگ Monster Hunter Rise و نسخه‌ی بعدی سری Monster Hunter خواهیم بود.

دانلود ویدئو

0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

گیفتی