بازی‌های رایگان ماه دسامبر سرویس اکس‌باکس لایو گلد معرفی شدند

۸ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰

با نزدیک شدن به ماه دسامبر و پایان سال جاری میلادی، شرکت مایکروسافت عناوین رایگان سرویس اکس‌باکس لایو گلد برای ماه دسامبر را معرفی کرده است. پس اگر مشترک سرویس گلد هستید و می‌خواهید امسال را با تجربه‌ی بازی‌های متنوعی به پایان برسانید، در ادامه با ما همراه باشید.

مهم‌ترین بازی ماه دسامبر سرویس گلد، عنوان جهان باز مفرح Saints Row: Gat Out of Hell است که از تاریخ ۱۱ آذر (۱ دسامبر) تا ۲۵ آذر (۱۵ دسامبر) در دسترس خواهد بود. این عنوان یک بسته‌ی گسترش دهنده‌ی جداگانه‌ برای بازی Saints Row 4 بود که با آوردن گیمپلی دیوانه وار سری Saints Row به محیط جهنم، تجربه‌ی متفاوتی را به طرفداران مجموعه ارائه داد. دومین بازی اکس‌باکس ۳۶۰ در نظر گرفته شده برای ماه دسامبر، عنوان Stacking است؛ یک بازی ماجراجویی معما محور که در واقع توسط استودیوی دابل فاین پروداکشنز (Double Fine Productions) ساخته شده است.. شما از ۲۶ آذر (۱۶ دسامبر) تا ۱۱ دی (۳۱ دسامبر) فرصت دارید تا این عنوان را دریافت کنید.

از طرف دیگر، شما در کل طول ماه دسامبر می‌توانید بازی ماجراجویی The Raven: Remastered را دانلود کرده و داستان پلیسی که درگیر یک توطئه شده است را تجربه کنید. در نهایت نیز شاهد بازی تیراندازی هاردکور Bleed 2 هستیم که قطعاً برای طرفداران عناوین آرکید لذت بخش خواهد بود. این بازی از تاریخ ۲۶ آذر (۱۶ دسامبر) تا ۲۶ دی (۱۵ ژانویه) در دسترس خواهد بود.

لازم به ذکر است که تمام مشترکین سرویس‌های اکس‌باکس لایو گلد و اکس‌باکس گیم‌ پس التیمیت می‌توانند این بازی‌ها را برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس و سری اس تجربه کنند.

جهت آشنایی بیشتر با عناوین ماه دسامبر سرویس گلد، تریلر زیر را تماشا کنید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید