تاریخ انتشار نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Zero Gunner 2 مشخص شد

۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

استودیوی سیتی کانکشن (City Connection) که در گذشته از عرضه‌ی بازی Zero Gunner 2 برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی خبر داده بود، امروز تاریخ دقیق انتشار آن را تعیین کرد که خبر نسبتا خوبی برای عده‌ای از بازی‌بازان خواهد بود. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات تکمیلی مربوط به این خبر باشید.

Zero Gunner 2 از سری عناوین ماجراجویی و اکشن است که در واقع نسخه‌ای تغییر یافته از عنوانی به حساب می‌آید که در سال ۲۰۰۱ میلادی برروی کتسول‌های قدیمی عرضه شده بود. این نسخه ابتدا برای کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت و حال نوبت به دارندگان رایانه‌های شخصی رسیده است که از تاریخ ۱ دی ۱۳۹۹ (۲۱ دسامبر ۲۰۲۰ میلادی) آن را دریافت و تجربه نمایند. گفتنی است که استودیوی فوق به صورت همزمان در امر توسعه و نشر این اثر نقش دارد.

بازی Zero Gunner 2 از زبان‌های انگلیسی و ژاپنی پشتیبانی خواهد کرد و به همین دلیل، افراد زیادی قادر هستند تا آن را امتحان کنند. شما در این عنوان باید در نقش افرادی قدرتمند وارد هلی‌کوپترهای مختلف شده و نبردهای دشواری با دشمنان خود داشته باشید. در همین راستا، سلاح‌های جالبی هم در اختیارتان قرار می‌گیرد تا بهترین بهره را از آن‌ها ببرید. یکی از ویژگی‌ها هیجان انگیز این بازی، وجود باس‌های عجیب و غریب است که شما را حسابی به چالش خواهند کشید. ضمنا سطوح دشواری گوناگونی در این عنوان به چشم می‌خورد که انتخاب هر یک از آن‌ها به توانایی‌های شما بستگی دارد.

از تفاوت‌های این نسخه نسبت به گذشته باید به امکان اشتراک گذاری رکوردها و دستاوردها اشاره داشت. با این کار می‌توانید سایر بازی‌بازان را هم برای آغاز نبردهای مهیج به چالش بکشید. همچنین ارتقای سلاح‌ها و مهارت‌ها پس از هر ماموریت باید در دستور کار قرار گیرند. حال باید منتظر بود و دید که بازی‌بازان چه واکنشی نسبت به Zero Gunner 2 خواهند داشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید