در ماه‌های پیش رو اطلاعات جدیدی از Halo Infinite ارائه خواهد شد

۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۵

بازی Halo Infinite در ابتدا قرار بود همزمان با عرضه‌ی کنسول‌های نسل جدید مایکروسافت منتشر گردد، اما انتشار آن به دلایل مختلف به سال آینده‌ موکول شد. از زمان اعلام تاخیر، استودیوی ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳Industries) و این بازی به سکوت خبری رفتند. اما به نظر می‌رسد در ماه‌های آینده اخبار و اطلاعات جدیدی از این بازی ارائه خواهد شد.

آقای جان جونیژک (John Junyszek)، مدیر روابط عمومی ۳۴۳ اینداستریز، با انتشار پستی در Halo Waypoint اعلام کرد که در ماه‌های پیش رو اطلاعات جدیدی از بازی Halo Infinite ارائه خواهد شد. به نظر شواهد حاکی از آن است که تا پیش از پایان سال جاری میلادی، اطلاعاتی از این بازی منتشر شود.

آقای جونیژک در این بار گفت:

می‌دانیم که همه‌ی طرفداران منتظر شنیدن اخبار جدیدی از Halo Infinite هستند. از زمان اعلام تاخیر در انتشار بازی، هیچ‌گونه اطلاعات جدیدی را ارائه ندادیم. ما با تیم توسعه‌دهنده در تلاش هستیم تا پایان سال یک به‌روزرسانی کامل از بازی ارائه داده و تعامل بیشتری با طرفداران داشتیم. به‌روزرسانی بزرگ بعدی ما در تاریخ ۲۷ آذر (۱۷ دسامبر) تحت عنوان به‌روزرسانی جامع “پایان سال” خواهد بود. با وجود آنکه ۲۰۲۰ یک سال دیوانه‌وار و عجیب بود، اما فکر می‌کنم سال را با یک ارائه‌ی قوی به پایان خواهیم رساند.

مدتی پیش اعلام شد که بازی Halo Infinite در رویداد The Game Awards 2020 حضور نخواهد داشت. این بازی در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۲۱ میلادی برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس، سری اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید