بازی XCOM: Enemy Within برروی اندروید تخفیف خورد

۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

بازی XCOM: Enemy Within امروز برای سیستم عامل اندروید با تخفیف ویژه‌ای همراه شد و این بهترین فرصت برای بازی‌بازانی است که تا به حال نسبت به تجربه‌ی آن اقدام نکرده‌اند. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این زمینه باشید.

XCOM: Enemy Within از سری عناوین اکشن و استراتژی محور است که ابتدا در سال ۲۰۱۲ میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت و استقبال نسبتا خوبی هم از آن شد. در همین راستا، تیم سازنده برنامه‌های فراوانی برای افزایش هواداران این اثر داشت و به همین دلیل آن را در سال ۲۰۱۴ به سدت دارندگان سیستم عامل اندروید رساند. در واقع این بازی نسخه‌ای بازسازی شده از عنوان UFO: Enemy Unknown به شمار می‌رود که با تجهیزات و کیفیتی بسیار بیشتر در اختیار افراد علاقه‌مند قرار گرفته است.

بازی XCOM: Enemy Within در گذشته با قیمت ۴٫۹۹ دلار به فروش می‌رسید و حال شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه گوگل پلی (Google Play Store) آن را تنها با مبلغ یک دلار خریداری کنید. در این بازی باید هدایت سربازانی را به دست گرفته و مانع از اهداف شوم فضایی‌ها شوید. هر یک از این افراد از ظاهر و مهارت‌های خاص خود بهره‌مند هستند و انتخاب آن‌ها به سلیقه‌ی شما بستگی خواهد داشت. آن‌ها قصد دارند تا با چیره شدن بر زمین، این سیاره را از آن خود کنند. در همین خصوص، سلاح‌ها و آیتم‌های بی شماری به دست شما می‌رسد که باید بهترین استفاده را از آن‌ها داشته باشید. گیم‌پلی این اثر بسیار اعتیادآور است و داستان گیرا و خوبی را هم در خود دارد. از دیگر ویژگی‌های جالب این عنوان باید به سیستم مبارزات آن اشاره داشت که بازی‌بازان در وهله‌ی اول به این موضوع پی خواهند برد. بنابراین در صورتی که از دوست داران این آثار هستید، از تجربه‌ی XCOM: Enemy Within دریغ نکنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید