فصل ششم بازی Call of Duty: Modern Warfare تمدید شد

8 آذر 1399 - 16:00

چند وقت پیش اعلام شده بود که فصل ۶، پایان عرضه‌ی محتوا برای Call of Duty: Modern Warfare نخواهد بود، اما این فصل حالا تمدید شده است و برای بسیاری این سوال پیش آمده است که آیا هرگز خبری از فصل ۷ خواهد بود یا خیر.

فصل ششم Call of Duty: Modern Warfare به پایان خود نزدیک شده است و به همین سبب احتمالا بسیاری تا همین حالا هر ۱۰۰ سطح بتل پس خود را تکمیل کرده‌اند. بتل پس این فصل یک اسکین Legendary برای اپراتور Nikolai داشت و همچنین بلوپرینت Legendary سلاح AS VAL را در اختیار بازی‌بازان می‌گذاشت. خبر خوب این است که اگر تا کنون موفق به تکمیل بتل پس نشده‌اید، اینفینیتی وارد (Infinity Ward) تصمیم گرفته است تا این فصل را تمدید کند.

بتل پس فصل ششم Call of Duty: Modern Warfare قرار بود در ۲۳ نوامبر به پایان برسد، اما تا پایان هفته‌ی اول دسامبر تمدید شده است که در واقع تنها سه روز تا قبل از آغاز فصل اول بازی Call of Duty: Black Ops Cold War، دنباله‌ی Modern Warfare و Call of Duty امسال، است. با آغاز فصل اول Black Ops Cold War، این بازی با Warzone ادغام خواهد شد تا از این به بعد تری‌آرک (Treyarch) برای این بتل رویال محتوا عرضه کند.

چندی پیش طراح VFX ارشد بخش چندنفره‌ی بازی Call of Duty: Modern Warfare گفته بود که فصل هفتمی هم برای Call of Duty: Warzone وجود خواهد داشت، اما معلوم نیست که دقیقا این فصل هفتم چه محتوایی خواهد شد. بسیاری معتقدند که شاهد آیتم‌هایی با تم Black Ops Cold War برای Warzone خواهیم بود. فعلا باید تا دهم دسامبر و آغاز فصل اول آن بازی منتظر ماند و دید که چه تصمیماتی در پشت پرده گرفته شده است. Black Ops Cold War همین حالا هم با مشکل کمبود نقشه در بخش چندنفره مواجه است و شاید اکتیویژن (Activision) بخواهد تمرکز خود را برروی آن بخش بگذارد. چرا که بخش داستانی و حالت Zombies این بازی، در مجموع نظرات مثبتی را به دست آورده‌اند.

بازی Call of Duty: Modern Warfare هم اکنون برروی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید