برگزاری دوره تخصصی Aptech در نمایشگاه بازی تهران

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۲:۵۷

مرکز آموزش های بین الملل Aptech در نخستین نمایشگاه وجشنواره بازی‌های رایانه‌ای، امکان ادامه تحصیل علاقه مندان به ساخت انیمیشن را درخارج از کشور را فراهم می آورد. دعوت بنیاد از این شرکت کاری درست و به جا بوده است.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی نخستین نمایشگاه و جشنواره بازی های رایانه ای و به نقل از سایت رسمی بنیاد ملی بازی های رایانه‌ای،مرکز آموزش های بین الملل Aptech، آموزش طراحی و ساخت انیمیشن ، تیزر و بازی های رایانه ای را طی دوره 4ساله برگزار می کند.

ضمن این که 3سال از این دوره در ایران و یک سال پایانی آن در خارج از کشور انجام می شود که طی 6 ترم شامل : گرافیک دو بعدی ، سه بعدی ، دروس چندرسانه ای ، فلش و موتورهای بازی ، مدیریت پروژه و طراحی کاراکتر و جلوه های ویژه می باشد.

شایان ذکراست دوره یک ساله خارج از کشور ، به صورت غیر حضوری نیز تحت نظر مرکز آموزش و دانشگاه های پیشنهادی آن تدریس می شود و در آخر گواهی معتبر از Aptech هندوستان و مدرک لیسانس مهندسی به فارغ التحصیلان ارائه خواهد شد.

علاقه مندان برای ثبت نام در این دوره های آموزشی با حضور در نخستین نمایشگاه و جشنواره بازی های رایانه ای تهران، به غرفه Aptech مراجعه کنند.

نخستین نمایشگاه و جشنواره بازی های رایانه ای تهران که از 8 اردیبهشت ماه آغاز شده تا 12 این ماه در سالن همایش های برج میلاد برپا است.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید