گیفت کارت
گیفت کارت
گیفت کارت 98

گزارش: به‌روزرسان جدید Valhalla موجب افت فریم در نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ شده است

بازی Valhalla حدود دو هفته‌ی پیش به صورت رسمی منتشر گردید. این بازی در زمان عرضه از مشکلات و باگ‌های مختلفی رنج می‌برد. شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) به‌تازگی  به‌روزرسان جدیدی را برای این بازی منتشر کرده است که در آن حالت‌های Performance و Quality به نسخه‌های پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس سری اکس و سری اس اضافه شد. حال طبق شواهد جدید ارائه شده، به نظر می‌رسد این به‌روزرسان موجب کاهش فریم در نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ شده است.

اخیراً یک ویدئوی جدید از سوی کانال ContraNetwork در یوتیوب منتشر شده است که مشکلات نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ را نشان می‌دهد. هنگام اجرای بازی در حالت Performance، شاهد افت‌ فریم‌هایی هستیم که در برخی مواقع به ۴۰ فریم بر ثانیه کاهش می‌یابد. با توجه اینکه بازی در این حالت برروی رزولوشن پویا اجرا می‌شود، مشاهده‌ی این افت فریم کمی عجیب به نظر می‌رسد. از طرف دیگر نیز ویدئوی جدیدی از نحوه‌ی اجرای این بازی برروی کنسول اکس‌باکس سری اس منتشر شده است که در ادامه می‌توانید مشاهده بفرمایید.

دریافت ویدئوی اول با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئوی اول با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئوی اول با کیفیت ۱۰۸۰P

دریافت ویدئوی دوم با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئوی دوم با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئوی دوم با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Valhalla هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس، سری اس، سرویس گوگل استیدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید اطلاعات مربوط به به‌روزرسان ۱٫۰۴ این بازی را از طریق لینک درج شده مشاهده کنید. در نهایت پیشنهاد می‌کنیم نقد و بررسی این بازی را به قلم سعید آقابابایی و از طریق این لینک مطالعه بفرمایید.

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

گیفتی