به‌روزرسانی فصل سوم بازی Homerun Clash منتشر شد

۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

اخیرا فصل سوم بازی Homerun Clash آغاز شده است و بازی‌بازان شاهد بخش‌های جدید و جذابی در آن هستند. حال تیم سازنده اقدام به عرضه‌ی یک به‌روزرسانی برای این فصل کرده است که در ادامه می‌توانید شاهد محتویات مربوط به آن باشید.

فصل سوم بازی Homerun Clash به مناسبت دو ساله شدن بازی Homerun Clash در قالب یک حالت جدید به دست هواداران رسید و در همین راستا، تازه‌ترین به‌روزرسانی نیز از امروز منتشر شده است. این به‌روزرسانی یک بخش بتل رویال را به بازی اضافه می‌کند که Battle Royale World Series نام دارد. همچنین مهارت‌هایی هم در اختیار هر یک از بازی‌بازان قرار می‌گیرد تا بهترین استفاده را از آن‌ها داشته باشند. در صورت کسب پیروزی در این بخش، پاداش‌هایی هم داده می‌شود که به وسیله‌ی آن‌ها برخی از آیتم‌ها و یا لباس‌ها قابل استفاده خواهند بود. بنابراین نتیجه می‌گیریم که دریافت این به‌روزرسانی برای بازی‌بازان الزامی خواهد بود. علاوه‌بر موارد فوق، چهار قهرمان جدید هم به بازی اضافه می‌شود که هر یک از ظاهر و توانایی‌های خاص خود بهره‌مند هستند.

اگر هنوز هم با Homerun Clash آشنایی ندارید، باید بگوییم که با اثری در سبک ورزشی سر و کار داریم که در آن کنترل کاراکترها و تیم دلخواه را به دست گرفته و تجربه‌ی هیجان انگیزی از ورزش بیسبال را به ارمغان می‌آورید. این عنوان از حالت‌های گوناگونی برخوردار است که هر یک از آن‌ها می‌توانند سهم موثری در سرگرم کردن افراد داشته باشند. در طی این دو سال پشتیبانی تیم سازنده از بازی بسیار خوب بوده و هر چند وقت یک بار به‌روزرسانی‌هایی برای آن عرضه می‌شود.

بازی Homerun Clash هم‌اکنون برروی گوشی‌های هوشمند و به طور دقیق‌تر سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار دارد و بازی‌بازان می‌توانند با مراجعه به فروشگاه گوگل پلی (Google Play Store) و یا اپ استور (App Store) آن را تجربه و دریافت نمایند. این عنوان برای دانلود رایگان است، اما پرداخت درون برنامه‌ای دارد و برای دستیابی به برخی از آیتم‌ها و امکانات باید مبلغی را بپردازید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید