یک ایستگاه تلویزیونی تصویری از بازی Red Dead Redemption 2 را به عنوان منظره‌ی واقعی نمایش داد

9 آذر 1399 - 08:00

بازی Red Dead Redemption 2 یکی از بالاترین گرافیک‌های نسل هشتم را در اختیار داشت. واقع گرایی جهان بازی غیر قابل انکار است، از مناظر زرق و برق‌دار گرفته تا رشد واقعی ریش و موی آرتور مورگان از عناصر بسیار جالب این بازی به حساب می‌آید. در واقع این بازی آنقدر واقعی به‌نظر می‌رسد که یک ایستگاه تلویزیونی منظره‌ای از این بازی را با زندگی واقعی اشتباه گرفته است!

یک پست در ردیت (Reddit) در r / RedDeadOnline به طرز شگفت انگیزی مورد استقبال واقع شده است. این پست ادعا می‌کند که شخصی تصویری را به عنوان بخشی از تصاویر حیات وحش به یک ایستگاه خبری محلی ارسال کرده است. آن ایستگاه محلی در نهایت با استفاده از این تصویر زیبا، نمی‌دانست که تصویر متعلق به Red Dead Redemption 2 است. ایستگاه خبری KTVZ 21 در اورگان ظاهراً دارای بخش “Out & About” است که فعالیت‌های فضای بازی مانند پیاده روی و عکاسی از مناظر را ترویج می‌کند. در هنگام پذیرش تصاویر از بینندگان برای استفاده برای این بخش، ایستگاه عکس مشکوکی را انتخاب کرد که برخی از مخاطبان صنعت بازی‌های رایانه‌ای آن را تشخیص می‌دهند. درختان کاج، کوه‌های دور و رودخانه روان، عکسی خیره کننده ایجاد می‌کنند. البته ، این تصویر مربوط به بازی در مراسم The Game Awards 2018 است.نکته‌ی جالب توجه در مورد نقشه‌ی Red Dead Redemption 2 این است که این نقشه مناطق خیالی را پوشش می‌دهد که برای نشان دادن طبیعت سراسر آمریکای شمالی ساخته شده‌اند. بنابراین هرکسی که تصویر را در KTVZ 21 انتخاب کرده می‌تواند بهانه‌ی خوبی داشته باشد!

تصویری که در شبکه‌ی تلویزیونی به عنوان عکسی واقعی از طبیعیت نمایش داده شده است

بخشی از دلیل چنین موفقیت و بررسی‌های بسیار خوبی در مورد Red Dead Redemption 2 زیبایی شناسی بازی است ، زیرا واقعاً یک بازی ویدیویی خیره کننده از نظر بصری است. اگرچه به طور کلی بازی‌ بسیار طولانی بوده است، اما موارد زیادی وجود ندارد که بتواند کسی را فریب دهد و تصور کند این یک تصویر از دنیای واقعی است، همان‌طور که این تصویر Red Dead Redemption 2 این کار را انجام داد. جامعه‌ی بازیبازان نیز بسیار خلاق هستند. فقط ایده‌ی ارسال تصویر بازی ویدیویی به امید گول زدن یک ایستگاه خبری محلی احمقانه و درخشان است. علاقه‌مندان به عناوین شرکت راک‌استار (Rockstar) کارهای زیادی در مورد عناوین مورد علاقه خودشان انجام داده‌اند، حتی یک طرفدار پیش پرده‌ای از یک فیلم احتمالی Red Dead Redemption 2  ایجاد کرده است، بخشی از آن به دلیل سینمایی بودن و زرق و برق دار بودن کیفیت گرافیکی بازی است. یکی از مواردی که در مورد تصاویر بازی نیز چشمگیر است، این است که همه‌ی آن‌ها در آخرین و بالاترین نسل تکنولوژی گرافیکی قرار دارند. با انتشار و تجربه‌ی این بازی بر روی کنسول‌های نسل نهمی پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس نیز می‌توان بیشتر از نسل هشتم از کیفیت گرافیکی بازی لذت برد.

Moein MM2

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید