گیفت کارت
گیفت کارت
گیفت کارت 98

سی‌دی پراجکت رد: نسخه‌ی کنسول‌های پایه‌ی Cyberpunk 2077 به خوبی اجرا می‌شود

به گفته‌ی سی‌دی پراجکت رد، همین تاخیر آخر سه هفته‌ای Cyberpunk 2077، باعث شده است تا آن‌ها بتوانند حسابی روی نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان بازی کار کنند و این بازی حالا به طرز غافلگیرکننده‌ای خوب برروی این کنسول‌ها اجرا خواهد شد.

یکی از نگرانی‌های هواداران از زمان انتشار تریلرها و اطلاعات بازی Cyberpunk 2077، این بوده است که آیا این بازی برروی پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان پایه عملکرد خوبی خواهد داشت یا به خاطر پیشرفته بودن جلوه‌های بصری و عظیم و پر جزئیات بودن جهان، شاهد تجربه‌ی نه چندان دلچسبی نسبت به کنسول‌های نسل بعد و رایانه‌های شخصی خواهیم بود. اما این تاخیر آخر بازی که به مدت سه هفته عرضه‌ی بازی را به تعویق انداخت، به گفته‌ی سی‌دی پراجکت برای بهبود عملکرد فنی برروی این کنسول‌ها و در نتیجه کسب نمره‌ی بالای ۹۰ در وبسایت متاکریتیک بوده است. آیا این تاخیر تاثیر بسزایی در رسیدن به این هدف داشته است؟

آدام کیشینسکی (Adam Kicisnki)، مدیر عامل سی‌دی پراجکت رد، به تازگی در تماس با سرمایه‌گذاران این شرکت، اعلام کرد که این سه هفته‌ی اضافه باعث شده تا توسعه‌دهندگان بتوانند برروی نسخه‌ی نسل هشتمی بازی کار کنند و عملکرد بسیار بهتری را از نسخه‌های پایه شاهد باشیم:

پلی‌استیشن ۵ عالی است، اما پلی‌استیشن ۴ هنوز هم خوب است. ما سه هفته‌ی اضافه وقت داشتیم و توانستیم در این فرصت دستاوردهای خوبی داشته باشیم. باور داریم که بازی برروی هر پلتفرمی عملکرد فوق‌العاده‌ای دارد.

در حال حاضر شاهد گیم‌پلی بازی برروی پلی‌استیشن ۴ پرو و اکس‌باکس وان اکس بوده‌ایم، اما خبری از گیم‌پلی برروی دستگاه‌های پایه نبوده است. کیشینسکی اما گفته است که با توجه عظمت بازی، عملکرد خوبی را برروی آن دو کنسول شاهد هستیم:

البته که عملکرد کنسول‌های پایه کمی ضعیف‌تر پروها است، اما با توجه به دنیای عظیم بازی، به طرز غافلگیرکننده‌ای شاهد عملکرد خوبی هستیم. پس نسخه‌ی پایه کمی ضعیف‌تر، اما هنوز هم خوب است.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ دهم دسامبر (۲۰ آذر) برروی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و سرویس استریم استدیا عرضه خواهد شد. همچنین در سال ۲۰۲۱ شاهد عرضه‌ی ارتقای نسل بعدی رایگان این بازی خواهیم بود و بخش چندنفره‌ای هم برای بازی در نظر گرفته شده است که احتمالا در سال ۲۰۲۱ از آن اخبار بیشتری خواهیم شنید.

0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

گیفتی