گیفت کارت
گیفت کارت
گیفت کارت 98

بازی Cyberpunk 2077 قطعا در دهم دسامبر منتشر خواهد شد

بازی Cyberpunk 2077 پس از تاخیرهای پی در پی و ناامیدکننده، تاریخ عرضه‌ی جدیدی دارد. حال سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED) به سرمایه‌گذاران اطمینان داده است که این بازی قطعا در تاریخ دهم دسامبر (۲۰ آذر) عرضه خواهد شد و خبری از تاخیرهای بیشتر نخواهد بود.

اگر بگوییم که Cyberpunk 2077 مورد انتظارترین بازی تاریخ است، پر بیراه نگفته‌ایم. سی‌دی پراجکت رد همین حالا با The Witcher 3: Wild Hunt خود را ثابت کرده است و Cyberpunk 2077 هم جاه‌طلبانه‌ترین پروژه‌ی آن‌ها تا به امروز است و خود این هایپ بسیاری را به وجود می‌آورد. اما تاخیرهای متوالی و پی در پی، باعث ناراحتی بسیاری از هواداران شده است. Cyberpunk 2077 تا کنون با سه تاخیر فقط در سال ۲۰۲۰ مواجه شده است که آخری تاریخ عرضه‌ی بازی را به دهم دسامبر موکول کرد. با این حال بسیاری نسبت به تاریخ عرضه‌ی جدید هم بدبین هستند و بر این باورند که بازی باز هم با تاخیر مواجه خواهد شد، اما سی‌دی پراجکت رد امروز به سرمایه‌گذاران اطمینان خاطر داده است که بازی دیگر تاخیر نخواهد خورد.

Cyberpunk 2077 اصالتا ۸ سال پیش معرفی شد و آن موقع حتی هنوز The Witcher 3: Wil Hunt هم عرضه نشده بود و قرار بود تا در بهار سال ۲۰۲۰ عرضه شود، اما مشکلاتی که بخشی از آن‌ها هم مربوط به شیوع ویروس کرونا بود، باعث شدند تا کار به ماه پایانی ۲۰۲۰ برسد. گیم‌پلی داینامیک، جهان بزرگ و پر از جزئیات و همچنین حضور کیانو ریوز (Keanu Reeves) همه دست به دست هم داده‌اند تا انتظار برای تجربه‌ی این بازی بسیار دشوار باشد و امیدواریم که این بار واقعا سی‌دی پراجکت رد به عهد خود وفا کند و بازی در موعد مقرر عرضه شود.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ دهم دسامبر برروی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و سرویس استریم استدیا عرضه خواهد شد. همچنین ارتقای رایگان نسل بعدی این بازی هم در تارخی نامشخصی در سال ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد.

0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

گیفتی