بازی CryoSpace با انتشار تریلری معرفی شد

۶ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

این بازی سبک وحشت و بقا و علمی تخیلی دارد و توسط استودیو کوکلام (Kuklam Studios) ساخته شده است. وقایع بازی به صورت ایزومتریک (Isometric) در بقایای یک سفینه‌ی فضایی روایت می‌شود.

استودیو کوکلام که پیش از این بازی Cartonfall را هم توسعه داده بود، از بازی جدید خود رونمایی کرده است. این بازی CryoSpace نام دارد و در سبک محبوب وحشت و بقا ساخته شده است. به گفته‌ی توسعه‌دهنده، در ساخت این بازی از آثار ترسناک علمی تخیلی مانند Alien، ساخته‌ی ریدلی اسکات (Ridley Scott) و رمان‌های فیلیپ دیک (Philip K. Dick) الهام گرفته شده است. CryoSpace برای انتشار در سال ۲۰۲۲ برای زایانه‌های شخصی برنامه‌ریزی شده است.

در طی بازی، بازی‌بازان در نقش یک خدمه‌ی عادی سفینه قرار می‌گیرند که در خواب مصنوعی بوده و این سفینه‌ی بزرگ، او و افراد زیاد دیگری را به مکانی دور می‌برد. اما این سفینه در بین راه دچار حادثه می‌شود. هنگامی که شخصیت بازی بیدار می‌شود، به سرعت متوجه می‌شود که او و سایر افراد دیگر در این کشتی آسیب دیده تنها نیستند. چیزی ناشناخته و ترسناک داخل سفینه است و این وظیفه‌ی بازی‌باز است که از زنده ماندن اعضای سفینه اطمینان حاصل کند.

همان‌طور که گفتیم، زاویه‌ی دوربین بازی به صورت ایزومتریک است که محبوبیت آن در بین بازی‌های ترسناک هرروز بیشتر می‌شود. بازی‌بازان در بقایای سفینه جستجو می‌کنند، با موجودات فضایی و ناشناخته درگیر می‌شوند و از میان تله‌ها و موانع عبور می‌کنند. عناصر بخش بقای بازی شامل ساختن یک محیط امن داخل سفینه می‌شود که فعلا اطلاعاتی از امکان شخصی‌سازی این پایگاه ارائه نشده است. مواد اولیه و منابع مختلفی هم در بازی وجود دارند که بازی‌بازان باید جمع‌آوری کنند. در ادامه می‌توانید تریلر معرفی بازی CryoSpace را تماشا کنید:

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P |دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

در این تریلر یک دقیقه‌ای، حال و هوای ساخته‌ی جدید استودیو کوکلام به خوبی دیده می‌شود. بخش‌های اساسی گیم‌پلی مانند مبارزات و برخی از دشمنان بازی هم به نمایش درآمده است. این تازه شروع راه بازی است و در ادامه و تا سال ۲۰۲۲، اطلاعات بیشتری از CryoSpace منتشر خواهد شد.

در مورد این بازی اطلاعت بیشتری نداریم؛ اما بر اساس ساخته‌ی قبلی کوکلام می‌توان حدس‌هایی زد. بازی Cartonfall عناصر ترسناک در خود دارد و درباره‌ی مردی دیوانه است که جعبه‌ای روی سرش گذاشته و بازی‌باز را مجبور به حل معماهای فیزیکی می‌کند. پس احتمالا معماهای متعددی در جریان بازی وجود خواهد داشت. تا زمان انتشار CryoSpace زمان زیادی باقی مانده است و ممکن است اطلاعات زیادی طی این زمان منتشر شود و یا تا نزدیک عرضه دیگر خبری از آن نشنویم.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید