بسته الحاقی The Delicious Last Course بازی Cuphead تاخیر خورد

۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵

استودیوی ام‌دی‌اچ‌آر (MDHR) امروز در خبر بدی اعلام کرد که عرضه‌ی بسته الحاقی جدید و مورد انتظار بازی Cuphead با تاخیری نسبتا طولانی همراه شده است و طرفداران تا سال آینده قادر به تجربه‌ی آن نخواهند بود. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات تکمیلی مربوط به این خبر باشید.

Cuphead از سری عناوین پلتفرمر است که نخستین انتشار آن به سال ۲۰۱۷ مربوط می‌شود. جالب است بدانید که سازندگان برای ساخت این بازی از انیمیشن‌های بسیار قدیمی و کلاسیک الهام گرفته‌اند و همین قضیه باعث استقبال خوب بازی‌بازان شده است. در این بازی باید کنترل یکی از شخصیت‌های Cuphead و یا Mugman را به عهده گرفته و در حالت‌های تک‌نفره یا دونفره، اوقات هیجان‌ انگیزی را تجربه کنید. همچنین در حین بازی سلاح‌ها و مهارت‌های تازه‌ای را به دست می‌آورید و می‌توانید رمز و رازهای فراوانی را کشف کنید. بنابراین اگر از علاقه‌مندان به عناوین این سبک هستید، Cuphead را به هیچ وجه از دست ندهید. قابل ذکر است که شرکت فوق به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار آن را به عهده داشته است.

بسته الحاقی The Delicious Last Course ابتدا در سال ۲۰۱۸ میلادی معرفی شد و بسیاری از بازی‌بازان نیز در انتظار دریافت آن بودند. متاسفانه این دومین بار است که این بسته با تاخیر طولانی مواجه می‌شود و ظاهرا طرفداران باید تا اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی صبور باشند. یکی از اعضای تیم سازنده در خصوص این اتفاق گفته است:

The Delicious Last Course ماجراجویی و بخش‌های تازه‌ای را به بازی Cuphead اضافه می‌کند و ما نیز همچون شما برای عرضه‌ی آن اشتیاق فراوانی داریم. ضمنا پایان جذابی را هم برای بخش داستانی این بسته در نظر گرفته‌ایم و امیدواریم که شما هم در این زمینه با ما هم نظر باشید. بسته الحاقی ما تا حد زیادی برای انتشار آماده بود، اما احساس کردیم که هنوز هم جای کار دارد و برخی از ایرادات آن نیاز به رفع شدن دارند. در گذشته شیوع ویروس کرونا به ما اجازه‌ی تسریع در توسعه‌ی The Delicious Last Course را نداد، اما مطمئن باشید که با قدرت برای به پایان رساندن مراحل ساخت آن تلاش می‌کنیم.

بازی Cuphead هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد. به نظر می‌رسد که تا چند وقت دیگر بتوانیم شاهد تاریخ دقیق انتشار The Delicious Last Course باشیم.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید