گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Castlevania: Symphony of the Night برروی اندروید تخفیف خورد

۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰

شرکت کونامی (Konami) امروز در تازه‌ترین خبر خود اعلام کرد که بازی Castlevania: Symphony of the Night با تخفیف ویژه‌ای برروی فروشگاه گوگل پلی (Google Play Store) همراه شده و این بهترین فرصت برای بازی‌بازانی است که تا به حال آن را تجربه نکرده‌اند. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتری در این زمینه باشید.

Castlevania: Symphony of the Night از سری عناوین کلاسیک در سبک‌های نقش‌آفرینی و پلتفرمر است که حالت دوبعدی آن، یاد و خاطره‌ی بسیاری از افراد را زنده می‌کند. این بازی اواخر سال گذشته برروی گوشی‌های  هوشمند و به طور دقیق‌تر سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار گرفت و استقبال بسیار خوب بازی‌بازان را هم در پی داشت. به نظر می‌رسد که تیم سازنده برنامه‌هایی برای افزایش هواداران دارد و یکی از آن‌ها، پایین آوردن قیمت آن است. در همین راستا، این بازی برروی اندروید دیگر با قیمت ۲٫۹۹ دلار به فروش نمی‌رسد و شما قادر هستید تا تنها با پرداخت مبلغ ۱ دلار آن را دریافت و تجربه نمایید. بنابراین اگر از دوست داران سبک‌های ذکر شده هستید، Castlevania: Symphony of the Night را به هیچ وجه از دست ندهید.

در بازی Castlevania: Symphony of the Night، شما باید هدایت شخصیتی قدرتمند به نام Alucard را به دست گرفته و ماجراجویی هیجان انگیزی را داشته باشید. وی از سلاح‌هایی شامل شمشیرهای متنوع بهره‌مند است که نقش آن‌ها در مبارزات بسیار چشمگیر خواهد بود. تنها کنترل بازی ممکن است در وهله‌ی اول کمی عجیب به بنظر برسد، اما پس از کمی پیشروی به آن عادت خواهید کرد. برای مشاهده‌ی اطلاعات بیشتر پیرامون داستان این اثر می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید. در صورت دریافت اخبار بیشتر از Castlevania: Symphony of the Night، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید