گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Don’t Starve: Pocket Edition برای اندروید تخفیف خورد

۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

تیم سازنده‌ی بازی Don’t Starve: Pocket Edition امروز در خبر بسیار خوبی اعلام کرد که این بازی برروی فروشگاه گوگل پلی (Google Play Store) با تخفیف ویژه‌ای همراه شده و این بهترین فرصت برای بازی‌بازانی است که تا به حال آن را تجربه نکرده‌اند. ضمنا به منظور آشنایی بیشتر آن‌ها، تریلری از این عنوان منتشر شده است که در ادامه آن را با هم مشاهده خواهیم کرد.

بازی Don’t Starve: Pocket Edition تا قبل از امروز با قیمت ۴٫۹۹ دلار برروی سیستم عامل اندروید به فروش می‌رسید. حال در خبری مطلع شدیم که این عنوان ۸۰ درصد تخفیف خورده است و بازی‌بازان تنها با پرداخت مبلغ ۱ دلار می‌توانند آن را دانلود کنند.

گفتنی است که استودیوی کلی اینترتینمنت (Klei Entertainment) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی Don’t Starve: Pocket Edition را به عهده داشته است. این استودیو سابقه‌ی ساخت عناوین درخشانی همچون Mark of the Ninja را در کارنامه دارد و اثر ذکر شده نیز تا حدودی رضایت بازی‌بازان را به دنبال داشته است. نسخه‌ی اصلی بازی Don’t Starve: Pocket Edition با نام Don’t Starve ابتدا چند سال قبل برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و برخی کنسول‌ها عرضه شده بود. پس از گذشت مدتی، سازندگان تصمیم گرفتند که نسخه‌ی تغییر یافته با امکانات فراوان را در اختیار دارندگان سیستم عامل‌های اندروید و iOS قرار دهند.

شما در بازی Don’t Starve: Pocket Edition باید هدایت شخصیتی کنجکاو و باهوش به نام ویلسون (Wilson) را به دست بگیرید. او که به صورت ناخواسته در محیطی مملو از جانوران و هیولاهای عجیب و غریب قرار می‌گیرد، سعی دارد تا هر طور شده راه نجاتی را برای خود پیدا کند. ویلسون در این راه تنها است و همین قضیه کار وی را به شدت دشوار خواهد کرد. بنابراین در صورتی که از دوست داران آثار ماجراجوی، اکشن و روگ‌لایک هستید، Don’t Starve: Pocket Edition را به هیچ عنوان از دست ندهید.

پیروزی در هر یک از ماموریت‌های بازی Don’t Starve: Pocket Edition بسیار دشوار است و باید با دقت بالایی در آن پیشروی داشته باشید. پازل‌های چالش برانگیز و اعتیاد آوری هم سر راهتان قرار می‌گیرد که حل کردن آن‌ها بسیار شیرین و دلچسب خواهد بود. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این اثر، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت. در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت ویدئوی گفته شده اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید