گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Plune The Slime Princess برروی گوشی‌های هوشمند منتشر شد

۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

شرکت کاواکد (Kavacode) همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز بازی جالب و دوست داشتنی Plune The Slime Princess را برروی گوشی‌های هوشمند عرضه کرد که خبر نسبتا خوبی برای عده‌ای از بازی‌بازان خواهد بود. ضمنا به منظور آشنایی بیشتر آن‌ها، ویدئوی تازه‌ای از این اثر در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Plune The Slime Princess را باید عنوانی در سبک‌‌های فکری و پازلی به حساب آورد که از امروز برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار گرفت. شما در این عنوان هدایت شاهزاده‌ای با قدرت‌های عجیب و غریب را به دست می‌گیرید و باید پازل‌های چالش برانگیز فراوانی را حل کنید تا به مقصد دلخواهتان برسید. تیم سازنده سعی داشته است ابرای ساخت این اثر از عناوین کلاسیک و جذاب فراوانی الهام بگیرد و در نعایت باید دید که چه استقبالی از آن به عمل خواهد آمد.

پس از یک سفر طولانی و پرماجرا، این شاهزاده به نزد خانواده‌ی خود بازمی‌گردد، اما متوجه می‌شود که در سرزمین مادری‌اش دیگر کسی زندگی نمی‌کند. او علت را جویا می‌شود و سپس سعی می‌کند که به حل این مشکل بپردازد. بدیهی است که دشمنان زیادی سعی دارند تا او را از اهداف خود بازدارند، اما وی از دوستان و خانواده‌ی خود در این راه کمک می‌گیرد و قدرت بیشتری را نسبت به قبل در اختیار دارد.

کنترل بازی Plune The Slime Princess بسیار ساه است و بازی‌بازان در وهله‌ی اول به این قضیه پی خواهند برد. بخش‌های مختلفی هم در منوی این عنوان به چشم می‌خورد که هر یک می‌توانند نقش موثری در سرگرم کردن افراد داشته باشند. در مجموع ۷۵ مرحله در بخش داستانی Plune The Slime Princess به چشم می‌خورد و این برای سازندگان پایان کار نخواهد بود؛ چرا که آن‌ها برنامه‌هایی برای این بازی در نظر گرفته‌اند و باید دید که چه زمانی به‌روزرسانی‌هایشان را در دسترس قرار خواهند داد.

هم‌اکنون می‌توانید به مراجعه به فروشگاه گوگل پلی (Google Play Store) و یا اپ استور (App Store) این عنوان را تجربه و دریافت نمایید. دانلود این بازی رایگان است، اما تبلیغات و پرداخت درون برنامه‌ای در آن وجود دارد. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز ویدئویی از Plune The Slime Princess به دست بازی‌بازان رسیده است که در پایان قابل تماشا و دریافت خواهد بود.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید