به‌روزرسانی جدید بازی The Battle of Polytopia عرضه شد

۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

استودیوی سازنده‌ی The Battle of Polytopia امروز در تازه‌ترین خبر خود اعلام کرد که به‌روزرسانی جدید این بازی در اختیار هواداران قرار گرفته است. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری در این زمینه عرضه شده است که در ادامه آن را با هم تماشا خواهیم کرد.

The Battle of Polytopia عنوانی استراتژی محور است که توسط استودیوی میدجیوان (Midjiwan) برروی گوشی‌های هوشمند و به طور دقیق‌تر سیستم عامل‌های اندروید و iOS ساخته و منتشر شد. به نقل از آن‌ها، جدیدترین به‌روزرسانی این بازی در واقع بزرگ‌ترین آن در نوع خود به حساب می‌آید و حال باید دید که بازی‌بازان چه واکنشی در این خصوص خواهند داشت.

بهترین خصوصیت این به‌روزرسانی، اضافه شدن بخش آنلاین و چند نفره به آن است. حال هواداران قادر هستند تا با دوستان و یا سایر بازی‌بازان از دیگر نقاط جهان همراه شده و به صورت مشترک سرزمینی را به وجود آورند. چند نقشه‌ی جدید را هم در آن شاهد هستیم که بی شک رضایت افراد را به دنبال خواهد داشت. ضمنا اندازه‌ی برخی از نقشه‌‌های قدیمی بزرگ‌تر شده و حال آن‌ها می‌توانند تجهیزات بیشتری را وارد کنند. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به بازی The Battle of Polytopia هستید، این به‌روزرسانی را از دست ندهید.

اگر هنوز هم با The Battle of Polytopia آشنایی ندارید، باید بگوییم که در آن می‌توانید امپراطوری گسترده‌ای را تشکیل داده و به سرزمینتان رونق دهید. البته همه‌ی این‌ها در یک شب رخ نمی‌دهد و باید زمان زیادی را برای دستیابی به خواسته‌هایتان صرف کنید. به طور کلی سه بخش مهم شامل Perfection، Domination و Creative در بازی مشاهده می‌شود که هر یک جذابیت‌های خاص خود را دارد. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این اثر، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند. در پایان می‌توانید ویدئوی گفته شده از این اثر را تماشا و دریافت نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • Dr.Who گفت:

    میگن hexoniaازش بهتره ولی نبرد های دریایی این بهتره من خودم اینو بیشتر دوست دارم سخت تره hexoniaو همین پولیتوپیا دو حتما نسخه ای ازش رو بگیرید که همه قبیله هاش بازن…..معدود بازی های خوب موبایل

    0
    0