گیفت کارت
گیفت کارت
گیفت کارت 98

نمادهای پلی‌استیشن به مناسبت انتشار این کنسول در آسمان سوئد به نمایش در آمدند

کنسول نسل نهمی پلی‌استیشن ۵ به تازگی در اروپا منتشر شده است و بازیبازان سوئدی برای بزرگداشت این مراسم منظره‌ی خاصی را در آسمان دیدند. هنگام جستجو در استکهلم سوئد،می‌توانید نمادهای سمبلیک پلی‌اسیتشن را در آسمان مشاهده کنید.

در حالی که بسیاری از طرفداران در سراسر جهان، انتشار کنسول جدید شرکت سونی را به تنهایی جشن می‌گیرند و بازی‌هایی مانند Spider-Man: Miles Morales و Demon’s Souls را تجربه می‌کنند ، بازیبازان در سوئد از طریق یک خلبان دوستدار پلی‌استیشن پذیرایی می‌شوند. در حالی که مشخص نیست که آیا خلبان توسط شرکت سونی برای تبلیغ پلی‌اسیتشن ۵ پول پرداخت کرده است یا فقط یک هوادار با استعداد است که در روز انتشار هیجان زده شده است، اما مسیرهای هواپیما نمادهای مخصوص کنسول را به وضوح نشان می‌دهد.

تصاویری در شبکه‌های اجتماعی توسط مردم منتشر شده که دکمه‌های کلاسیک سری کنسول‌های پلی‌استیشن را در آسمان نشان می‌دهد. مثلث ، دایره ، ضربدر و مربع همه در میان ابرها وجود دارند و منظره‌ای بسیار به یاد ماندنی در آسمان ایجاد می‌کنند. اگرچه این تنها جشن مخصوص راه اندازی ویژه‌ی کنسول جدید نیست، زیرا اخیراً سونی میزبان یک رویداد به یاد ماندنی برای انتشار پلی‌استیشن ۵ در یک مکان مقدس ژاپنی را به اجرا در آورد، اما ممکن است این خلبان استکهلمی با این پیام جشن ماندگار‌تری را نسبت به خود سونی برپا کرده باشد!

نمادهای پلی‌استیشن در آسمان استکهلم سوئد

در حالی که بیشتر اتفاقات مرتبط با عرضه‌ی کنسول پلی‌اسیتشن ۵ بسیار آرام و کم حاشیه بوده‌اند، اما پذیرندگان این کنسول سوئدی داستانی کاملاً جالب برای گفتن دارند. تصویر دیگری که توسط کاربر ردیتی (reddit) به نام sneakysound گرفته شده نشان می‌دهد که واقعاً نمادهای در آسمان چقدر عظیم هستند.

بسیاری از مخاطبان از این حرکت در فضای مجازی بسیار شگفت زده شده‌اند و آن را ستایش کرده‌اند. در حالی که در نهایت مربع کمی ناهموار به نظر می رسد و در مقایسه با سایر قسمت‌های پیام، ( که منجر به جوک‌های مختلفی در اینترنت شده است) در کل ایده‌ی ‌یبسیار جالبی است. در حالی که این نمادها به احتمال زیاد برای شهروندان سوئدی ناآشنا با مارک پلی‌استیشن گیج کننده بوده، اما بازیبازان موجود در منطقه از دیدن این نمادها بسیار ذوق زده شدند. با توجه به اینکه سونی حتی سیرک آکسفورد (Oxford Circus) لندن را برای راه اندازی کنسول پلی‌اسیتشن ۵ تغییر شکل داده است، در بسیاری از کشورها بازیبازان با رویدادهای ویژه‌ای روبرو شدند. شاید اگر مشکل همه گیری بیماری COVID-19 نبود، پلی استیشن می‌توانست برای جشن انتشار پلی‌استیشن ۵ کارهای بیشتری انجام دهد. صرف نظر از  این موضوع مسیر ایجاد شده توسط هواپیما در سوئد هنوز باورنکردنی است.

+1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

گیفتی