Red Dead Online در ماه دسامبر به صورت جداگانه منتشر خواهد شد

۵ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰

شرکت راکستار گیمز (Rockstar Games) امروز از طریق وب‌سایت رسمی خود اعلام کرد که Red Dead Online، بخش چندنفره‌ی بازی Red Dead Redemption 2، در تاریخ ۱۱ آذر (۱ دسامبر) به صورت جدا عرضه خواهد شد.

به زودی بازی‌بازان می‌توانند مانند بازی Grand Theft Auto V، هر دو بخش بازی Red Dead Redemption 2 را نیز به صورت جدا تهیه و تجربه کنند. البته خبر خوب بعدی این است که Red Dead Online تا تاریخ ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ (۱۵ فوریه‌ ۲۰۲۱) تنها با قیمت ۴/۹۹ دلار قابل خرید است. در نظر داشته باشید که پس از تاریخ مشخص شده، قیمت این بازی به مقدار اولیه‌ی ۱۹/۹۹ دلار بازخواهد گشت.

علاوه بر این، اگر شما Red Dead Online را تهیه کردید و پس از مدتی تصمیم گرفتید که می‌خواهید Red Dead Redemption 2 را نیز تجربه کنید، می‌توانید بازی را از درون Red Dead Online خریداری کنید. این یکی از ویژگی‌های نسخه‌ی جداگانه‌ی Red Dead Online است که امکان خرید تمام محتویات جدید را از درون بازی فراهم می‌کند. این موضوع شامل بسته‌ی گسترش دهنده‌ی Bounty Hunter Role که برای عرضه در هفته‌ی آینده برنامه ریزی شده است نیز می‌شود.

این بسته‌ی جدید علاوه بر اضافه کردن ۱۰ مقام جدید برای کلاس Bounty Hunter، به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا خلافکاران بیشتری را شکار کرده و لوازم و تجهیزات باکیفیت جدیدی را برای خود آزاد کنند. دیگر محتویات این بسته نیز شامل Legendary Bounty‌ها و یک ۱۰۰ Rank Outlaw Pass می‌شوند.

از آن‌جایی که بسته‌ی جدید برروی کلاس Bounty Hunter تمرکز دارد، در حال حاضر تمام ماموریت‌های Bounty Hunter در Red Dead Online علاوه بر ارائه‌ی دو برابر XP به بازی‌بازان، مزایای ویژه‌ای نیز برای تمام اعضای Posse که در ماموریت‌های Free Roam ،Bounty Missions و رویداد‌های Free Roam شرکت می‌کنند نیز ارائه خواهد داد.

در انتها باید یادآور شویم که Red Dead Online می‌تواند حداکثر ۱۲۳ گیگابایت از فضای خالی پلتفرم شما را اشغال کند. پس پیش از خرید بازی حتماً این موضوع را در نظر داشته باشید.

بازی Red Dead Redemption هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و گوگل استیدیا در دسترس قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید