شایعه: احتمالاً مراحل توسعه‌ی بازی The Last of Us Part III آغاز شده است

۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

اخبار و شایعات پیرامون مجموعه‌ی تحسین شده‌ی The Last of Us و رویداد Game Awards 2020 حاکی از آن هستند که تصمیم ساخت نسخه‌ی بعدی این بازی گرفته شده و شاید حتی هم‌اکنون تحت توسعه قرار دارد.

همانطور که مطلع هستید، دنباله‌ی عنوان مورد انتظار استودیوی ناتی‌داگ (Naughty Dog) برای بازی The Last of Us که از سال ۲۰۱۴ مراحل توسعه‌ی آن آغاز شده بود، بالاخره چند ماه پیش و پس از گذشت مدت زمانی حدود ۶ سال منتشر شد و در کنار تمامی نظرات ضد و نقیض پیرامون خود توانست تا با نمرات بسیار بالای منتقدان روبرو شود. البته در این بین مواردی نظیر نحوه‌ی داستان سرایی، انیمیشن‌ها و واقع‌گرایی بی‌نظیر بازی از جمله مواردی بودند که از چشم مخاطبان آن پنهان نمانده و همواره همه‌ی بازی‌بازان نحوه‌ی به‌کارگیری این موارد در بازی را مورد ستایش قرار دادند.

به‌هرترتیب، تا رویداد Game Awards 2020 فرصت زیادی باقی نمانده و همانطور که پیش‌بینی می‌شد، بازی The Last of Us Part II در بسیاری از شاخه‌ها از جمله بهترین بازی‌های سال ۲۰۲۰، بهترین روایت داستانی، بهترین موسیقی و چندین و چند شاخه‌ی دیگر نامزد دریافت جوایز مختلف شد. از همین‌رو، افراد مختلفی نظیر جف کیلی (Geoff Keighley) میزبان این مراسم و گوستاوو سانتااولایا (Gustavo Santaolalla) که وظیفه‌ی ساخت موسیقی‌های این مجموعه را برعهده داشته است، در شبکه‌های مجازی به ابراز احساسات و رد و بدل کردن پیام‌های مختلفی با استودیوی ناتی‌داگ پرداختند که در میان آن‌ها می‌توان نشانه‌هایی از بازی The Last of Us Part III را مشاهده نمود.

در حقیقت، این آهنگ‌ساز زبده با انتشار توییتی اذعان کرد که از نامزد شدن این بازی در ۹ شاخه‌ی این رویداد بسیار خوشحال است و در کنار ذکر جمله‌ی “این تازه ابتدای راه ما بود”، از آقای نیل دراکمن (Neil Druckmann) و استودیوی ناتی‌داگ تشکر کرد.

بسیار خوشحالم و سپاسگزار از شما!

بازی The Last Of Us Part II در ۹ شاخه‌ی مختلف نامزد شده که در بین آن‌ها نامزدی بهترین موسیقی 🎮🎶 نیز به چشم می‌خورد. به ما رای بدهید!

از استودیوی ناتی‌داگ و نیل دراکمن برای دعوت من به این پروژه نیز سپاسگزارم. این تازه شروع ماجراجویی ما بود! @PlayStation!

-گوستاوو سانتااولایا

البته، در ابتدا این احتمال نیز وجود داشت که منظور وی از شروع کار خود با این مجموعه‌، مشارکتش در ساخت سریال اقتباسی از این بازی در شبکه‌ی HBO باشد، اما تگ کردن حساب رسمی پلی‌استیشن در این توییت و صدالبته واکنش جف کیلی به آن اشاره‌های مستقیمی به ساخت قسمت بعدی این مجموعه دارد.

تبریک می‌گویم!!! شروع ماجراجویی…!

-جف کیلی

همچنین، باید یادآور شویم که تصمیم برای توسعه‌ی بازی The Last of Us Part II و شروع مراحل ساخت آن تنها پس از گذشت مدت بسیار کوتاهی از عرضه‌ی نسخه‌ی اول آن آغاز شده بود و این احتمال وجود دارد که شاید  The Last of Us Part III نیز روندی مشابه را طی کند.

نظر شما چیست؟ آیا ساخت عنوان جدید این مجموعه قطعی است و یا احتمال دارد که The Last of Us در همین دو قسمت خلاصه شده باشد؟

بازی The Last of Us Part II، هم‌اکنون در دسترس دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ قرار دارد.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید