تاریخ انتشار نسخه‌ی گوشی‌های هوشمند بازی Deemo Reborn مشخص شد

4 آذر 1399 - 15:00

اگر از طرفداران Deemo Reborn باشید، حتما در جریان هستید که این بازی ابتدا برروی پلتفرم‌های مختلفی در دسترس قرار گرفت و استقبال خوب بازی‌بازان را در پی داشت. حال سازندگان برنامه‌های فراوانی را برای این عنوان دارند  یکی از آن‌ها، عرضه‌ی نسخه‌ی گوشی‌های هوشمند آن است. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این زمینه باشید.

استودیوی رایارک (Rayark) که وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی Deemo Reborn را به عهده دارد، امروز اعلام کرد که این اثر در تاریخ ۲۷ آذر ۱۳۹۹ (۱۷ دسامبر ۲۰۲۰ میلادی) با قیمت ۲٫۹۹ دلار برروی گوشی‌های هوشمند و به طور دقیق‌تر سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار خواهد گرفت. حال باید دید که واکنش بازی‌بازان در خصوص این عنوان چه خواهد بود.

بازی Deemo Reborn ابتدا در سال ۲۰۱۹ میلادی برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه شد و چندی پیش هم به دست دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی رسید. گفتنی است که نسخه‌ی نینتندو سوییچ این بازی هم در راه است، اما تاریخ دقیق برای آن مشخص نیست و انتظار می‌رود که این اتفاق در روزهای پیش رو رخ دهد.

Deemo Reborn از سری عناوین جالب در سبک‌های ماجراجویی، پازلی و موسیقی محور است که آن را باید نسخه‌ای بازسازی شده از عنوان Deemo به حساب آورد که در گذشته‌های دور در اختیار بازی‌بازان قرار گرفته بود. یکی از تغییرات قابل توجه این نسخه، سه‌بعدی شدن آن استکه حس بسیار خوبی به هواداران منتقل می‌کند. همان‌طور که از سبک بازی مشخص است، موسیقی در آن اهمیت فراوانی دارد و در همین راستا، تیم سازنده بیش از ۶۰ موسیقی را برای آن در نظر گرفته‌اند. البته این مقدار برای آن‌ها پایان کار نیست و بی شک به‌روزرسانی‌هایی در آینده عرضه خواهد شد.

به گفته‌ی بسیاری از طرفداران، حل کردن پازل‌ها در بازی Deemo Reborn بسیار لذت‌بخش است و این موضوع هرگز تکراری نمی‌شود. همچنین نسخه‌ی بازسازی شده دارای بخش داستانی و مناطق بیشتری برای کشف است که نباید نادیده گرفته شوند. در صورت دریافت اخبار بیشتر در زمینه‌ی این بازی، آن‌ها را به اطلاع شما خواهیم رساند.

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید