گیفت کارت
گیفت کارت
گیفت کارت 98

بازی Econia برای گوشی‌های هوشمند عرضه شد

Android ، iOS ، اخبار بازی ، تریلر ۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

شرکت سازنده‌ی Econia که در گذشته از عرضه‌ی این بازی خبر داده بود، سرانجام امروز آن را در دسترس قرار داد. ضمنا به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلر تازه‌ای از این اثر منتشر شده است که در ادامه آن را با هم تماشا خواهیم کرد.

در سال‌های اخیر، نقش عناوین شبیه‌سازی در سرگرم شدن بازی‌بازان را نباید نادیده گرفت. این سبک چند نوع دارد و یکی از محبوب‌ترین آن را هم باید شهرسازی به حساب آورد. پیش‌بینی می‌شود که Econia نیز یکی از همین عناوین باشد و مورد استقبال بازی‌بازان زیادی قرار گیرد. این بازی هم‌اکنون برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار گرفته است و در آینده‌ای نزدیک راهی پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز خواهد شد.

هدف بازی‌بازان از انجام بازی Econia، تبدیل یک شهر آشفته به منطقه‌ای فوق‌العاده برای زندگی و گردشگری است. در ابتدا باید هزینه‌های زیادی را صرف ساخت بخش‌های متنوع آن کنید، اما در ادامه پول زیادی به جیب خواهید زد. در همین راستا، عده‌ی زیادی زیر دست شما کار خواهند کرد و باید به موقع با آن‌ها تسویه حساب کنید تا انگیزه‌ی بیشتری برای ادامه‌ی فعالیت‌هایشان داشته باشند.

نکته‌ی جالب در خصوص بازی Econia، وجود یک بخش آنلاین است، جایی که ۱۴ بازی‌باز در کنار هم جمع شده و به ساخت شهر مشغول می‌شوند. بنابراین کار تیمی در این بخش اهمیت فراوانی دارد. همچنین تیم سازنده امیدوار است که در آینده بتواند پشتیبانی خوبی از این عنوان داشته باشد تا میزان رضایت هواداران رفته رفته افزایش یابد. راهبردهای خاصی برای ساخت سازه‌ها و قرار گرفتن آن‌ها در مناطق مخصوص وجود دارد که در وهله‌ی اول خواهید آموخت. پس در صورتی که از دوست داران آثار شهرسازی هستید، Econia را به هیچ وجه از دست ندهید.

بازی Econia برای دریافت از فروشگاه گوگل پلی (Google Play) و یا اپ استور (App Store) رایگان است، اما پرداخت درون برنامه‌ای خواهد داشت. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز تریلر دیگری از این اثر به دست بازی‌بازان رسیده است که در ادامه می‌توانید نسبت به تماشا و دانلود آن اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

گیفتی