گیفت کارت
گیفت کارت
گیفت کارت 98

قابلیت رهگیری پرتو در سال ۲۰۲۱ به بازی Hitman 3 اضافه خواهد شد

Hitman III

استودیوی آی‌او اینتراکتیو (IO Interactive) به‌تازگی اطلاعات جدیدی از بازی Hitman 3 را به اشتراک گذاشته است. به گفته‌ی این توسعه‌دهنده، محتوای پس از انتشار و قابلیت رهگیری پرتو (Ray Tracing) در سال ۲۰۲۱ به این بازی اضافه خواهد شد.

علاوه بر این موضوع، استودیوی آی‌او اینتراکتیو در وب‌سایت رسمی خود از همکاری با شرکت اینتل برای برای رائه بهترین عملکرد ممکن و بهینه‌سازی برای بازی‌بازان رایانه‌های شخصی Hitman 3 خبر داده است. توسعه‌دهندگان در تلاشند تا بهینه‌سازی بازی را برای هنگام عرضه و بعد از آن ادامه دهند. آی‌او اینتراکتیو توضیحاتی را در این خصوص ارائه داده است.

این بهینه‌سازی‌ها برای رایانه‌های شخصی شامل بهبود و ارتقای Hitman 3 با پردازنده‌های مرکزی ۸ هسته‌ای است. به عنوان مثال، شما می‌توانید جمعیت بیشتری را در دبی مشاهده و یا تخریب‌پذیری پیچیده‌تری را در دارتمور (Dartmoor) تجربه کنید. ما همچنین تکنیک سایه‌زنی نرخ متغیر (VRS) را معرفی می‌کنیم. این تکنیک به ما اجازه می‌دهد تا منابع GPU را در جایی که بیشترین تأثیر را دارند، در اولویت قرار دهیم. علاوه بر این قابلیت رهگیری پرتو در سال ۲۰۲۱ به بازی اضافه خواهد شد.

آی‌او اینتراکتیو در حال حاضر ۲۰ سالگی آی‌پی Hitman را جشن می‌گیرد. نسخه‌ی اول این بازی در سال ۲۰۰۰ میلادی با پسوند Codename 47 منتشر گردید که از نظر محتوا و مفهوم برای زمان خود شگفت‌انگیز بود. از آن زمان تا به حال، ۷ نسخه‌ی مختلف از این فرنچایز منتشر شده‌اند. مدتی پیش نیز عنوان Project 007 به عنوان پروژه‌ی جدید آی‌او اینتراکتیو معرفی شد.

بازی Hitman 3 در تاریخ ۱ بهمن ماه ۱۳۹۹ (۲۰ ژانویه ۲۰۲۱ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس، اکس‌باکس سری اس، سرویس گوگل استیدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

گیفتی