بازی DeLight: The Journey Home برروی گوشی‌های هوشمند منتشر شد

۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰

استودیوی وکسپلور (Wexplore) همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز بازی جالب DeLight: The Journey Home را برروی گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار داد که خبر خوبی برای بسیاری از بازی‌بازان خواهد بود. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات تکمیلی در این خصوص باشید.

DeLight: The Journey Home از سری عناوین جذاب در سبک‌های ماجراجویی و داستان محور است که ماه گذشته معرفی شد و بالاخره امروز به دست دارندگان سیستم عامل‌های اندروید و iOS رسید. واضح است که تیم سازنده زمان زیادی را صرف توسعه‌ی یک داستان گیرا و جالب توجه داشته‌اند و باید دید که واکنش بازی‌بازان در این زمینه چه خواهد بود. در این عنوان باید هدایت شخصیتی نابینا به نام سمی (Sammy) را به دست گرفته و سفری پرماجرا را آغاز کنید. در این راه یک سگ نیز به شما کمک خواهد کرد تا راه را به درستی پیدا کنید. داستان بازی از این قرار است که سمی به دلیل وقوع جنگ‌های عجیب و غریب از والدین خود جذا می‌شود و حال تمام تلاش خود را به کار گرفته تا آن‌ها را پیدا کند.

رمز و رازهای متنوعی در گیم‌پلی بازی DeLight: The Journey Home وجود دارد که باید به کشف هر یک از آن‌ها بپردازید. ضمنا از نقش پازل‌های این اثر در سرگرم کردن بازی‌بازان نباید به سادگی عبور کرد. در جریان بازی هم با گزینه‌های مختلفی مواجه می‌شوید و باید بهترین انتخاب را داشته باشید. بنابراین نتیجه می‌گیریم که تیم سازنده پایان‌های گوناگونی را برای آن در نظر گرفته است.

برخی از کاراکترها نیز در این ماجراجویی با شما همراه می‌شوند و اعتماد به آن‌ها به خودتان بستگی خواهد داشت. قابل ذکر است که دو استودیوی دریم‌تری گیمز (DreamTree Games)  و وکسپلور به ترتیب در امر توسعه و نشر این اثر نقش داشته‌اند. سازندگان سابقه‌ی تولید عناوین درخشان دیگر نظیر Uri: The Sprout of Lotus Creek را هم در کارنامه دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده‌ی ویدئویی از DeLight: The Journey Home می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

بازی DeLight: The Journey Home هم‌اکنون برای دریافت و تجربه از فروشگاه گوگل پلی (Google Play) و یا اپ استور (App Store) رایگان است، اما پرداخت درون برنامه‌ای خواهد داشت و به منظور دستیابی به برخی از آیتم‌ها باید مبلغی را بپردازید. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این عنوان، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید