گیفت کارت
گیفت کارت
گیفت کارت 98

به‌روزرسانی Gravel Track بازی Rush Rally 3 منتشر شد

Android ، iOS ، اخبار بازی ۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

به نقل از استودیوی سازنده‌ی Rush Rally 3، آگاه شدیم که تازه‌ترین به‌روزرسانی این بازی هم‌اکنون در اختیار هواداران قرار گرفته است. برای مشاهده‌ی جزئیاتی در مورد این به‌روزرسانی، ما را در ادامه همراهی کنید.

به‌روزرسانی گفته شده برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS در دسترس قرار گرفته است و بازی‌بازان بدون هیچ مشکلی می‌توانند آن را دانلود و تجربه نمایند. Gravel Track سه کشور تازه یعنی یونان، آرژانتین و استرالیا را به نقشه‌های این اثر اضافه می‌کند که در هر یک می‌توانید مسابقات هیجان انگیزی را آغاز کنید. ضمنا نکته‌ی جالب توجه دیگر، اضافه شدن چهار بخش جدید است که حالت‌های آنلاین هم در میان آن‌ها به چشم می‌خورد. در این قسمت‌ها قادر هستید تا رقابت جذابی با دیگر افراد داشته و پس از کسب مقام قهرمانی، جوایز و پاداش‌های مورد نیاز را دریافت کنید. بنابراین دانلود این به‌روزرسانی برای تمام هواداران الزامی به نظر می‌رسد.

البته این برای تیم سازنده‌ی Rush Rally 3 پایان کار نیست و آن‌ها قول داده‌اند که در آینده به‌روزرسانی‌های بیشتری را در دسترس قرار دهند. حال باید منتظر بود و دید که سرنوشت این بازی دوست داشتنی چه خواهد شد. این بازی مسابقه‌ای ابتدا در سال ۲۰۱۹ میلادی برروی گوشی‌های هوشمند عرضه شد و همان ابتدا توجه عده‌ی زیادی از بازی‌بازان را به خود جلب کرد. هم‌اکنون می‌توانید Rush Rally 3 را از فروشگاه گوگل پلی (Google Play Store) و یا اپ استور (App Store) دریافت نمایید. قیمت این اثر برابر با ۴٫۹۹ دلار است و پرداخت درون برنامه‌ای هم خواهد داشت. در صورت عرضه‌ی اخبار بیشتر پیرامون این عنوان، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

گیفتی