بازی Frostpoint VR ماه آینده عرضه خواهد شد

۳ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰

استودیوی اینزایل اینترتینمنت (inXile Entertainment)، توسعه‌دهنده‌ی نقش‌آفرینی‌ای فوق‌العاده‌ای مانند Wasteland 3، به تازگی تاریخ عرضه‌ی بازی واقعیت مجازی ۲۰ نفره‌ی خود با نام Frostpoint VR را اعلام کرده است.

تنها چند ماه از عرضه‌ی Wasteland 3، آخرین پروژه‌ی بزرگ اینزایل می‌گذرد. Wasteland 3 دنباله‌ی بسیار مورد انتظاری در این سری کلاسیک بود و توانست نظر بسیار مثبت منتقدان را جلب کند. اما به نظر می‌رسد که هنوز کار اینزایل با ۲۰۲۰ تمام نشده است. این استودیو به تازگی اعلام کرده است که Frostpoint VR که یک بازی واقعیت مجازی است، بسیار زود عرضه خواهد شد. در واقع علاقه‌مندان به بازی‌های واقعیت مجازی، می‌توانند Frostpoint VR را در روز اول دسامبر (۱۱ آبان) خریداری کنند.

اگر با Frostpoint VR آشنایی ندارید، باید گفت که این بازی واقعیت مجازی یک شوتر اول شخص چندنفره است که در واقع تا ۲۰ نفر را به صورت همزمان در مقابل هم قرار می‌دهد. اینزایل گفته است که این بازی در واقع تاکیتی کاست و باید با هم‌تیمی‌ها خود همکاری کنید. البته بازی‌های واقعیت مجازی شوتر معمولا به خاطر نشانه‌گیری واقع‌گرایانه، همیشه کمی تاکتیکی‌تر از حالت عادی هستند.

این بازی در زمان عرضه چهار نقشه و چندین حالت بازی خواهد داشت که یکی از آن‌ها یک حالت PvPvE است و در آن شاهد دشمنان کنترل‌شده توسط هوش مصنوعی هستیم. اینزایل می‌گوید که تعداد سلاح‌ها برای یک بازی واقعیت مجازی در حد کافی است. همچنین اینزایل جوایزی را برای کسانی که در بازی عملکرد خوبی را ثبت کنند در نظر گرفته است که از گیفت کارت آمازون تا کارت گرافیک RTX 3080 را شامل می‌شوند. این جوایز برای تشویق کردن بازی‌بازان جهت پر کردن سروهای بازی از همان روز اول است.

عرضه‌ی یک بازی واقعیت مجازی توسط اینزایل عجیب است، چرا که آن‌ها بیشتر با نقش‌آفرینی‌های کلاسیک خود شناخته می‌شوند. همچنین حالا که مایکروسافت این استودیو را خریداری کرده است، مشخص نیست برنامه‌های آینده‌ی اینزایل در زمینه‌ی واقعیت مجازی چگونه خواهد بود. در واقع توسعه‌ی Frostpoint VR، بسیار پیش از خرید مایکروسافت آغاز شده بود.

بازی Frostpoint VR برروی عینک‌های واقعیت مجازی Valve Index، HTC Vive، Oculus Rift و Windows Mixed Reality قابل بازی خواهد بود. این بازی در فروشگاه‌های Steam VR و Oculus Rift Store عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید