به‌روزرسان Deimos: Arcana بازی Warframe منتشر شد

۳ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰

به تازگی یکی دیگر از به‌روزرسان‌های بزرگ Warframe با نام Deimos: Arcana منتشر شده است. این به‌روزرسان یک Necramech جدید و چندین اسلحه‌ را به بازی اضافه می‌کند و همچنین برخی از باگ‌ها و مشکلات بازی را رفع می‌کند.

Warframe شاید هفت ساله باشد، اما این جلوی دیجیتال اکستریمز (Digital Extremes) را از انتشار به‌روزرسان‌های رایگان فوق‌العاده‌ برای این بازی نمی‌گیرد. همین تابستون بود که به‌روزرسان Heart of Deimos منتشر شد و یک جهان کاملا جدید را برای جست و جو در اختیار بازی‌بازان قرار داد. حالا هم نوبت به به‌روزرسان بزرگ بعدی بازی یعنی Deimos: Arcana رسیده است. این به‌روزرسان شامل محتوای جدیدی از جمله یک Necromech به نام Bonewidow می‌شود. این Necromech مجهز به یک سپر و شمشیر بسیار بزرگ است و با قلاب فلزی خود، می‌تواند دشمنان را از زمین بلند و به کناری پرتاب کند. در کنار این شخصیت، مجموعه‌ای از Isolation Vaultهای جدید هم به بازی اضافه شده‌اند و همچنین سلاح‌های Infested دیگری هم در دسترس قرار گرفته‌اند.

دیجیتال اکستریمز علاوه بر محتوای جدید، یک سری از سیستم‌های قدیمی بازی را هم به‌روزرسانی کرده است تا کارآمدتر شوند. مثلا شمشیرهای پهن بازی هم اکنون قدرتمندتر هستند و کار کردن با آن‌ها هم آسان‌تر است. چرخه‌ی Vome/Fass بازی هم تغییر کرده است تا تاثیری در جوایز Isolation Vaultها نداشته باشد همچنین تسخیر Conservationهای سطح بالا، تا سه برابر به بازی‌باز تگ جایزه می‌دهد. این‌ها تنها تعداد اندکی از تغییراتی هستند که در به‌روزرسان Deimos: Arcana دیده می‌شود و به نظر می‌رسد که محتوای جدید قرار گرفته در دنیای Cambion Drift، به قدر کافی زیاد است تا بازی‌بازان را تا رسیدن نسخه‌های نسل بعدی Waframe سرگرم نگه دارد.

بازی Warframe هم اکنون برروی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی در دسترس است. به‌روزرسان ارتقای پلی‌استیشن ۵ این بازی در سال ۲۰۲۰ عرضه می‌شود و مدتی بعد هم به‌روزرسان اکس‌باکس سری اکس/اس عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید