خالق Dragon Age و برخی از اعضای سابق یوبی‌سافت استودیوی جدیدی را تاسیس کردند

۳ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۰

آقای مایک لیدلاو (Mike Laidlaw)، خالق سری Drgaon Age، به همراه ۴ تن از اعضای سابق و با تجربه‌ی شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) به‌تازگی یک استودیوی بازی‌سازی جدید را تاسیس کرده‌اند. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

طبق اطلاعات منتشر شده، این استودیوی جدید یلو بریک گیمز (Yellow Brick Games) نام دارد و دفتر آن در شهر کبک کشور کانادا واقع است. این استودیو با هدف تمرکز بر ساخت  باکیفیت ایجاد شده است و اعضای آن‌ها به دنبال ارائه‌ی گیم‌پلی نوآورانه در بازی‌ها هستند.

استودیوی تازه تاسیس یلو بریک گیمز بیانیه‌ای در وب‌سایت رسمی خود منتشر کرده که به شرح زیر است:

این استودیو توسط گروهی از اعضای باتجربه در صنعت بازی‌سازی ایجاد شد که مشتاقانه می‌خواستند با یک تیم پرانرژی در پروژه هایی کار کنند که بتوانند گیم‌پلی نوآورانه و جذاب را توسط یک تیم کوچک و بسیار ماهر ارائه دهند.

ما به ساخت و خلق عناوین دیجیتالی اعتقاد زیادی داریم. هرچه یک بازی تعامل و آزادی بیشتری را بتواند به بازی‌بازان بدهد ، غوطه‌وری و جذابیت بیشتری نیز دارد؛ با این شرط که قوانین مشخصی وجود داشته باشد که این تعاملات را هدایت کند. ما احساس می‌کنیم که یک بازی کاملاً نوظهور می‌تواند بازی‌بازان را از طریق خلاقیت خود درگیر کند و ابزاری را ارائه دهد که به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا آن تجربیات را به اشتراک بگذارند.

یلو بریک گیمز چالش ارائه‌ی یک فرهنگ سالم را به‌ اندازه‌ی ساخت عناوین عالی جدی می‌گیرد. فرهنگ ما تعهد است، جایی که تیم کارهایی را که می‌تواند در هر زمان انجام شود، هدایت می‌کند و هر یک از اعضا مسئولیت و تعهدات خود را می‌پذیرند. ما سلامتی را جدی می‌گیریم و برنامه‌های ما با در نظر گرفتن انعطاف‌پذیری طراحی شده‌اند تا ماهیت غیر قابل پیش‌بینی خلق بازی و الهام‌گیری را در نظر بگیرند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید