بازی Star Wars: Starfighter Missions برروی گوشی‌های هوشمند منتشر شد

۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

استودیوی سازنده‌‌ی Star Wars: Starfighter Missions همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز این بازی را برروی گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار داد. ضمنا به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی از این عنوان در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Star Wars: Starfighter Missions از سری عناوین شبیه‌سازی پرواز و تیراندازی است که هم‌اکنون برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS عرضه شده است. وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی این اثر را استودیوی جویمکس (Joymax) به صورت همزمان به عهده دارد. این استودیو در نزد بازی‌بازان بسیار شناخته شده است و حال باید دید که عملکردشان برای اثر ذکر شده چگونه خواهد بود.

شما در این عنوان هدایت شخصیت دلخواهتان را به دست می‌گیرید و به فضا سفر می‌کنید؛ جایی که نبردهای فراوانی رخ می‌دهد و شما باید به آن‌ها خاتمه دهید. بیش از ۸۰ نوع سفینه در بازی وجود دارد که انتخابشان به سلیقه‌ی شما بستگی خواهد داشت. بسیاری از این سفینه‌ها هم در نسخه‌های قبلی سری Star Wars دیده شده‌اند و همین قضیه می‌تواند استقبال خوب طرفداران را به همراه داشته باشد.

همان‌طور که گفته شد، امروز ویدئویی هم از Star Wars: Starfighter Missions در دسترس قرار گرفته است که بخش‌هایی از گیم‌پلی آن را به نمایش می‌گذارد. یکی از اعضای تیم سازنده در خصوص این بازی گفته است:

هدف ما در توسعه‌ی Star Wars: Starfighter Missions، سرگرم شدن بازی‌بازان و ایجاد یک تجربه‌ی هیجان انگیز برای آن‌ها است. این نسخه تفاوت‌هایی با سایر نسخه‌های این سری دارد و بی شک طرفداران به آن پی خواهند برد. بسیار مشتاق هستیم که واکنش بازی‌بازان را در خصوص Star Wars: Starfighter Missions ببینیم.

بازی Star Wars: Starfighter Missions برای دریافت و تجربه رایگان است، اما پرداخت درون برنامه‌ای دارد و برای دستیابی به برخی از امکانات باید مبلغی را پرداخت کنید. در پایان می‌توانید ویدئوی گفته شده را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید