گیفت کارت
گیفت کارت

به نظر می‌رسد نسخه‌های فیزیکی بازی Cyberpunk 2077 برای برخی از فروشگاه‌ها ارسال شده‌اند

۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

به تازگی یکی از کاربران شبکه‌های مجازی موفق به ثبت اولین تصاویر از نسخه‌ی فیزیکی بازی Cyberpunk 2077 شده است که خبر از ارسال این بسته‌ها به داخل انبار فروشگاه‌های بزرگ اینترنتی می‌دهد. در ادامه با ما همراه باشید تا به جزئیات تکمیلی این موضوع بپردازیم.

در حالی که بیش از دو هفته تا عرضه‌ی جدیدترین اثر استودیو‌ی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED) یعنی Cyberpunk 2077 فاصله داریم، به نظر می‌رسد برخی افراد موفق شده‌اند به نسخه‌های فیزیکی این اثر دست پیدا کنند.

شخصی که با نام کاربری Justgonnasendit90 در وب‌سایت ردیت (Reddit) شناخته می‌شود، به تازگی موفق به ثبت اولین تصاویر از نسخه‌ی فیزیکی بازی Cyberpunk 2077 شده است. شما در ادامه می‌توانید تصویر ثبت شده توسط ایشان را مشاهده کنید.

Justgonnasendit90 اعلام کرده است که از کارمندان فروشگاه اینترنتی آمازون (Amazon) بوده و به محض ورود اولین محموله‌های بازی Cyberpunk 2077 به داخل انبار این فروشگاه، موفق به ثبت تصاویری از آن شده است. همچنین برخی کاربران از وزن نسخه‌ی استاندارد بازی Cyberpunk 2077 (که آن را در تصویر بالا مشاهده می‌کنید) سوال کرده‌اند که Justgonnasendit90 نسخه‌ی معمولی زمان عرضه‌ی بازی را با توجه به آنکه از دو دیسک بلو-ری و تعدادی محتوای فیزیکی اضافه بهره می‌برد، “به وضوح سنگین” خطاب کرده‌اند.

حال سوالی که ممکن است ذهن شما را به خود مشغول کرده باشد این است که چطور درحالی که هنوز بیش از دو هفته تا عرضه‌ی جهانی بازی Cyberpunk 2077 فاصله داریم، هم‌اکنون شاهد حضور این اثر در داخل فروشگاه‌ها (و احتمالاً به‌زودی در دستان برخی از بازی‌بازان) هستیم. اگر به یاد داشته باشید، حدود اواسط مهرماه بود که استودیو‌ی سی‌دی پراجکت رد رسماً اعلام کرد که فرآیند توسعه‌ی بازی Cyberpunk 2077 رسماً به پایان رسیده است و اصطلاحاً اثر گلد (Gold) شده است. فرآیند گلد شدن زمانی برای یک بازی ویدئویی اتفاق می‌افتد که توسعه‌دهندگان آن تصمیم بگیرند اثر نهایی که تا آن لحظه تولید کرده‌اند را برای قرار گرفتن در داخل چندین میلیون دیسک‌ بازی برای کمپانی ناشر ارسال کنند. به همین دلیل اگرچه در اقدامی بی‌سابقه شاهد تأخیر مجدد بازی Cyberpunk 2077 پس از اعلام گلد شدن آن بودیم، اما مطمئناً فرآیند تولید نسخه‌های فیزیکی این اثر از همان اواسط مهرماه آغاز شده است؛ به همین دلیل به نظر می‌رسد نسخه‌های فیزیکی بازی تقریباً هم‌زمان با تاریخ عرضه‌ی قبلی بازی موفق به حضور در داخل انبار برخی از فروشگاه‌های بزرگ شده‌اند.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ (۱۰ دسامبر ۲۰۲۰) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استیدیا عرضه خواهد شد. همچنین این اثر از ابتدا برروی هر دو کنسول نسل نهمی اکس‌باکس سری اکس و پلی‌استیشن ۵ به خوبی اجرا خواهد شد اما به‌روزرسانی مخصوص این دو کنسول و همین‌طور کنسول اکس‌باکس سری اس در سال ۲۰۲۱ به بازی اضافه خواهد شد که موارد بسیاری از جمله ویژگی رهگیری پرتو (Ray Tracing)، بافت‌های بهبود یافته و موارد دیگر را به این عنوان اضافه خواهد کرد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید