شایعات Red Dead Redemption: The Outlaws Collection ظاهراً ساختگی هستند

اخبار بازی ۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰

روز گذشته فروشگاه آمازون عنوان Red Dead Redemption: The Outlaws Collection را در فهرست بازی‌های خود قرار داد. با این حال طبق شواهد جدید منتشر شده، به نظر می‌رسد این لیست ارائه شده ساختگی بوده است.

آقای زک زوییزن (Zack Zwiezen)، ویراستار و نویسنده‌ی خبرگذاری کوتاکو (Kotaku)، با انتشار پیامی در صفحه‌ی توییتر خود شایعات عنوان Red Dead Redemption: The Outlaws Collection را که به‌تازگی در فروشگاه آمازون لیست شده است؛ تکذیب کرد. وی دلایلی را برای صحبت‌های خود مطرح کرده است. به نظر می‌رسد قضیه به طرح روی جلد بازی‌ها بازمی‌گردد. ظاهراً برخی ایرادات فنی فتوشاپی در آن دیده می‌شود. این شخص با انتشار توییت‌هایی روند طراحی طرح روی جلد جعلی بازی‌ها را توضیح داده است.

زوییزن در ابتدا توضیح داد که  احتمالاً شخصی که این تصاویر را طراحی کرده است، ابتدا به جستجوی یک عکس با فرمت PNG از شخصیت‌های جان مارستون و آرتور مورگان پرداخته و با برش و رنگ مجدد این تصاویر، آن را برروی بخش عناوین پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس سری اکس و سری اس قرار داده است.

وی در ادامه توضیح داد طراحی هنری خورشیدی که در پس زمینه تصویر طرح روی جلد قرار گرفته، دقیقاً مشابه طرح رسمی عنوان Red Dead Redemption 2 بوده است. تنها تفاوت در این است که با استفاده از ابزار قلم مو در فوتوشاپ،سعی در ترکیب تصاویر داشته‌اند.

در پایان فردی که این تصاویر را طراحی کرده است، در ترکیب طرح روی جلد و درختانی که در پس‌زمینه تصویر قرار دارند دچار اشتباه شده است. نقص کا وی موجب ایجاد  علامت‌های سیاه و عجیبی در دو طرف تصویر شده است که می‌توانید آن را در تصویر مقایسه‌ای زیر مشاهده کنید.

همچنین یک اشکال دیگر در این تصاویر طراحی شده وجود دارد. اگر به تصویر فاش شده از فروشگاه آمازون دقت کنید، خواهید دید که تاریخ قرار داده شده در بخش قوانین مرجوع کردن کالا پیش از تاریخ انتشار بازی است. به نظر می‌رسد فرد طراح فراموش کرده است که جزئیات تصویر را بررسی نماید.

به طور کلی این شواهد نشان می‌دهند که تصاویر ارائه شده جعلی بوده‌اند و مجموعه‌ی Red Dead Redemption: The Outlaws Collection احتمالاً وجود خارجی ندارد.  البته تایید منابع رسمی می‌تواند از انتشار اطلاعات نادرست جلوگیری نماید. تیک-تو اینتراکتیو (Take-Two Interactive) و  راک‌استار گیمز (Rockstar Games) نیز تا به حال واکنشی در خصوص این شایعات نشان نداده‌اند.

نظر شما در این خصوص چیست؟ آیا به نظر شما در نهایت شاهد عرضه‌ی این کالکشن از فرنچایز Red Dead Redemption خواهیم بود؟ نظرات خود را به اشتراک بگذارید.

12345678910(26 رای, میانگین آرا 8٫92 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید