بازی Transport City: Truck Tycoon برروی گوشی‌های هوشمند منتشر شد

۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰

شرکت کاپ‌گام (CUPGUM) بالاخره امروز دست به کار شد و بازی Transport City: Truck Tycoon را برروی گوشی‌های هوشمند منتشر کرد. اگر هنوز هم بایان بازی آشنایی ندارید، در ادامه با ما همراه باشید تا به جزئیاتی از آن بپردازیم.

آثار شبیه‌سازی همیشه نزد بسیاری از بازی‌بازان و به خصوص علاقه‌مندان به عناوین گوشی‌های هوشمند محبوب هستند و عده‌ی فراوانی آن‌ها را تجربه می‌کنند. همان‌طور که در جریان هستید، بازی‌های شبیه‌سازی خود به چند دسته تقسیم می‌شوند که یکی از برترین آن‌ها را باید شهرسازی به حساب آورد. تا به حال عناوین شهرسازی بی شماری هم در اختیار بازی‌بازان قرار گرفته است که نباید سهم آن‌ها را در سرگرم کردن بازی‌بازان نادیده گرفت. حال یکی از آن‌ها را باید Transport City: Truck Tycoon به حساب آورد که از امروز برروی گوشی‌های هوشمند و به طور دقیق‌تر سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار گرفته است.

مدیریت درست در بازی Transport City: Truck Tycoon حرف اول را می‌زند و در صورت رعایت این اصل، به سادگی به فردی محبوب در نزد مردم شهر تبدیل می‌شوید. در این بازی قادر هستید تا علاوه‌بر ساخت یک شهر مدرن و جذاب، در آمد خوبی هم برای خرید آیتم‌ها و تجهیزات بیشتر کسب کنید. همچنین امکان ارتقای برخی از سازه‌ها برای شما فراهم است که این قضیه را حتما باید مد نظر داشته باشید.

با گذشت زمان و بهتر شدن شهرتان، گردشگرهایی هم به آن سفر می‌کنند و این موضوع هم می‌تواند یک منبع درآمد مهم به حساب بیاید. کنترل بازی بسیار ساده است وبازی‌بازان پس از طی کردن مراحل آموزشی می‌توانند اقدامات مورد نیاز را به راحتی انجام دهند.

حال باید دید که بازی‌بازان چه واکنشی نسبت به بازی Transport City: Truck Tycoon خواهند داشت. این بازی برای دریافت رایگان است، اما پرداخت درون برنامه‌ای خواهد داشت و برای دستیابی به برخی از تجهیزات باید مبلغی را پرداخت کنید. در صورت دریافت اخبار بیشتر در مورد Transport City: Truck Tycoon، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید