به‌روزرسان بعدی Dead Cells اواسط ماه دسامبر منتشر می‌شود

۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

پس از ماه‌ها سکوت، تیم سازنده‌ی بازی تحسین شده‌ی Dead Cells اعلام کرده که قصد دارد یک به‌روزرسان جدید را به مناسبت کریسمس برای بازی عرضه کرده و در ادامه نیز چیزی بسیار بزرگ‌تر را برای این عنوان در نظر گرفته است.

با گسترش ویروس همه‌گیر کرونا، بسیاری از شرکت‌های بزرگ و کوچک فعال در صنعت بازی‌های ویدئویی تحت تاثیر مشکلات آن قرار گرفته‌اند. با این حال، با وجود تمامی مشکلات به وجود آمده، استودیوی موشن توین (Motion Twin)، خالق بازی Dead Cells، روز گذشته اعلام کرد که به‌روزرسان جدیدی را اواسط ماه دسامبر سال جاری میلادی برای این عنوان عرضه خواهد کرد. علاوه بر این، تیم سازنده به این نکته اشاره کرده است که اخبار مربوط به «چیزی بزرگ‌تر» نیز در ماه‌های آینده رسما اعلام خواهد شد.

استودیوی موشن توین با انتشار پیامی در صفحه‌ی استیم بازی بیان کرده است که به‌روزرسان کریسمس بازی Dead Cells محتوای مختلفی از سلاح‌ها و دشمنان مختلف گرفته تا مناطق جدید را به بازی اضافه خواهند کرد. این اولین پیام رسمی تیم سازنده از زمان انتشار به‌روزرسان مربوط به ماه آگست محسوب می‌شود.

اگرچه هنوز جزییات دقیق به‌روزرسان بعدی بازی مشخص نشده است ولی به طور حتم، خبر اضافه شدن محتوای جدید به بازی Dead Cells برای هواداران این عنوان خوش‌آیند خواهد بود. این بازی در حال حاضر برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ، پلتفرم رایانه‌های شخصی و گوشی‌های هوشمند در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید