گیفت کارت
گیفت کارت

ویژگی‌های DLSS و رهگیری پرتو در تریلر جدید Cyberpunk 2077 به نمایش گذاشته شده است

۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Project Red) اخیرا اطلاعات و ویدئوهای مختلفی از جدیدترین ساخته‌ی خود یعنی Cyberpunk 2077 را با هواداران به اشتراک گذاشته است. در جدیدترین ویدئوی منتشر شده، تیم سازنده به صحبت درباره‌ی مزایای استفاده از تکنولوژی‌های رهگیری پرتو و DLSS برای کاربران رایانه‌های شخصی پرداخته است.

گیم‌پلی نمایش داده شده در این تریلر برروی گرافیک‌های سری RTX 30 شرکت انویدیا (Nvidia) ذخیره شده است. روز گذشته تیم سازنده سخت‌افزار مورد نیاز برای اجرای این بازی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در زمان فعال بودن رهگیری پرتو را منتشر کرده بود. اگرچه کارت گرافیک RTX 2060 برای اجرای بازی برروی رزولوشن ۱۰۸۰ کافی خواهد بود ولی اگر قصد اجرای بازی با تنظیمات متوسط و یا حداکثر را دارید، به ترتیب به کارت‌های گرافیک RTX 3070 و RTX 3080 نیاز خواهید داشت.

بازی Cyberpunk 2077 با تاخیر در تاریخ ۲۰ آذر ماه سال جاری (۱۰ دسامبر سال ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان ، پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استیدیا عرضه خواهد شد. نسخه‌های پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس سری اکس و سری اس این بازی با ارتقاهای گرافیکی در سال ۲۰۲۱ میلادی عرضه خواهند شد. شما می‌توانید ویدئوی جدید منتشر شده از این بازی مورد انتظار را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید