بازی Boom Slingers برای گوشی‌های هوشمند منتشر شد

۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰

استودیوی بوم کرپ (Boom Corp) همان‌طور که در گذشته اعلام کرده بود، امروز بازی جالب Boom Slingers را برروی گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار داد که خبر نسبتا خوبی برای عده‌ی زیادی از بازی‌بازان خواهد بود. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات تکمیلی مربوط به این خبر به همراه یک تریلر باشید.

Boom Slingers از سری عناوین هیجان انگیز به سبک اکشن است که شرکت بوم کرپ به صورت همزمان در امر توسعه و نشر آن نقش داشته است. بسیاری از افراد این استودیو را با آثاری همچون Angry Birds meets Worms می‌شناسند. حال باید دید که آن‌ها در جدیدترین اثر خود چه کرده‌اند.

رقابت‌های عنوان Boom Slingers به صورت دو نفره است و شما باید با دوست و یا دیگر بازی‌بازان بازی کنید. در همین راستا، سلاح‌های مفید و جذابی هم در اختیارتان قرار می‌گیرد تا بهترین استفاده را از آن‌ها داشته باشید. فراموش نکنید که باید از هر یک از سلاح‌ها و تجهیزات خود به موقع استفاده کنید و مدیریت خوبی در منابعتان داشته باشید. البته Boom Slingers تنها همین حالت را نخواهد داشت و تیم سازنده سعی دارد تا در آینده به‌روزرسانی‌هایی را برای آن در دسترس قرار دهد.

جالب است بدانید که بازی Boom Slingers تا حدودی کارت محور نیز هست؛ یعنی شاید در انتهای هر نبرد، انتخاب درست برخی از کارت‌ها تعین کننده باشد. علاوه‌بر وجود بیش از ۴۰ شخصیت با ظاهر و مهارت‌های متنوع، یک بخش شخصی‌سازی نیز در این اثر به چشم می‌خورد. در این بخش قادر هستید تا ظاهر و مهارت‌های کاراکتر خود را تغییر داده و وی را با آمادگی بیشتری راهی مسابقات کنید. از دیگر ویژگی‌های برجسته‌ی این عنوان باید به نقشه‌های گوناگون اشاره داشت و بازی‌بازان از این لحاظ احساس خستگی نخواهند کرد.

Boom Slingers برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار دارد. دانلود این عنوان رایگان است، اما پرداخت درون برنامه‌ای دارد و برای تجربه‌ی برخی از بخش‌ها و تجهیزان آن باید مبلغی را پرداخت کنید. در صورت دریافت اخبار بیشتر از Boom Slingers، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند. در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت تریلری از این اثر اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید