بازی Oculux برروی گوشی‌های هوشمند عرضه شد

۲ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰

استودیوی سازنده‌ی Oculux امروز این بازی جالب را برروی گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار داد و حال باید دید که واکنش بازی‌بازان پیرامون آن چه خواهد بود. همچنین به منظور آشنایی بیشتر آن‌ها، تریلر جالبی از این اثر منتشر شده است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

Oculux را باید عنوان پازلی و فکری به حساب آورد که از امروز برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS منتشر شده است. این عنوان از موسیقی‌های آرامش‌بخشی برخوردار است و این قضیه حس بسیار خوبی را به بازی‌بازان منتقل می‌کند. کنترل این بازی ساده است و تنها با یک انگشت می‌توانید توپ مورد نظر را جابه‌جا کنید. Oculux از مراحل مختلفی تشکیل شده است و شما در هر کدام از آن‌ها هدایت یک توپ سفید رنگ را به دست می‌گیرید. حال باید از موانع و تله‌هایی که گذاشته شده است به سلامت عبور کنید تا به انتها برسید. دقت در این اثر اهمیت فراوانی دارد و فراموش نکنید که این تنها راهبرد شما برای دستیابی به مراحل بالاتر خواهد بود.

امروز ویدئویی هم از بازی Oculux منتشر شد و واضح است که هدف سازندگان از انجام این کار، آشنایی بیشتر و ترغیب بازی‌بازان برای تجربه‌ی آن بوده است. در گذشته آثار زیادی از سری Pokemon به این سبک ساخته می‌شد و به همین دلیل است که بسیاری از افراد Oculux را با آن نسخه‌ها مقایسه می‌کنند. بنابراین اگر به دنبال یک بازی پازلی خاص هستید، اثر ذکر شده را به هیچ وجه از دست ندهید.

در مجموع ۲۰۰ بخش مختلف در بازی Oculux دیده می‌شود و بدیهی است که پیشروی شما هر چه بیشتر باشد، این مراحل هم پیچیده‌تر و چالش‌برانگیزتر خواهد شد. جالب است بدانید که قابلیتی در بازی وجود دارد که زمانی که شما اشتباهی مرتب می‌شوید، می‌توانید به عقب برگشته و مجددا برای کسب پیروزی تلاش کنید. البته در هر مرحله تنها چند بار می‌توانید از آن بهره ببرید.

بازی‌بازان از امروز قادر هستند تا با مراجعه به فروشگاه گوگل پلی (Google Play Store) و یا اپ استور (App Store) این عنوان رایگان را دانلود کنند. البته بازی پرداخت درون برنامه‌ای هم دارد و برای تجربه‌ی برخی از بخش‌ها باید مبلغی را بپردازید. در پایان می‌توانید تریلر گفته شده را تماشا و دریافت نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید