به‌روزرسانی بزرگ بازی GTA Online جزیره‌ی جدیدی را به نقشه‌ی این اثر اضافه خواهد کرد

1 آذر 1399 - 12:00

سرانجام شرکت راک‌استار گیمز (Rockstar Games) از به‌روزرسانی بزرگ بازی GTA Online تحت عنوان Cayo Perico Heist (به معنای سرقت کایو پریکو) رونمایی کرده است که مأموریت‌های سرقت (Heist) جدیدی را به همراه یک جزیره‌ی شخصی بزرگ به این اثر اضافه می‌کند. در ادامه با گیمفا همراه باشید تا علاوه بر تماشای تریلر معرفی این بسته‌ی الحاقی، به جزئیات تکمیلی آن بپردازیم.

همان‌طور که گفته شد، شرکت راک‌استار گیمز به تازگی از بزرگ‌ترین به‌روزرسانی سرقت عنوان GTA V، تحت عنوان Cayo Perico Heist رونمایی کرده است که علاوه بر اضافه کردن یک جزیره‌ی بزرگ به نقشه‌ی بازی GTA Online، این امکان را به بازی‌بازان خواهد داد تا برای اولین بار به صورت انفرادی به انجام مأموریت‌های سرقت بازی بپردازند. شما می‌توانید در ادامه تریلر معرفی این بسته‌ی افزودنی را مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰p | دانلود با کیفیت ۷۲۰p | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

بر اساس اطلاعات منتشر شده از داستان این بسته‌ی الحاقی، جزیره‌ی Cayo Perico یکی منطقه‌ی تماماً خصوصی است که با پیشرفته‌ترین تجهیزات نظامی از آن محافظت می‌شود. شما در مأموریت‌های جدیدی که دریافت خواهید کرد، وظیفه دارید تا به این جزیره نفوذ کرده و اموال بسیار زیادی که در این مکان به خوبی از آن‌ها مراقبت می‌شود را به سرقت ببرید.

این به‌روزرسانی همچنین علاوه بر موارد ذکر شده، سلاح‌ها، مکان‌های تفریحی و آیتم‌های جدیدی را به بازی GTA Online اضافه خواهد کرد. همچنین با این به‌روزرسانی بیش از ۱۰۰ موسیقی جدید به رادیوهای محلی بازی GTA Online اضافه خواهد شد.

به‌روزرسانی Cayo Perico Heist در تاریخ ۲۵ آذر ۱۳۹۹ (۱۵ دسامبر ۲۰۲۰) به صورت رایگان در دسترس دارندگان نسخه‌ی رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتم (و نهم) قرار خواهد گرفت. شرکت راک‌استار همچنین وعده داده است که به‌زودی جزئیات بیشتری را از این بسته‌ی الحاقی با طرفداران به اشتراک خواهد گذاشت.

Moein MM2
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید